SkyscraperCity banner

?

1 - 6 of 6 Posts

·
Banned
4,071 Posts
Discussion Starter · #1 ·

Zdjęcie pokazuje reklamę w centrum warszawy, umieszczoną na wejściu do metra Świętokrzyska, pokazuje zmiany jakie zaszły w naszym społeczeństwie, reklama została porzucona ponieważ odpadła z wyścigu na wielkośc i agresywnośc w walce o uwagę odbiorcy, pokazuje szczęśliwych młodych ludzi, z wiarą patrzących w przyszłośc, jednak nie wszystko można kupic

·
Owce
3,735 Posts
^^ no troche to za bardzo centralnie, plytki sa fajne ale moim zdaniem troche ich za duzo, jesli juz kadrowac w sposob jaki jest. Co tez jest sposobem :)

·
Banned
4,071 Posts
Discussion Starter · #6 · (Edited)
Ale zdjęcie miało pokazywac, rzecz powiedziałbym uniwersalną, więc myślę, że takie wyobcowanie jest ok.

To miałą byc taka alegoria zmian jakie zaszły w naszym społeczeństwie od traumy zmian ustrojowych, przez zachwyt "zachodem" po konsumpcjonizm i masowośc tak wielkie, że nawet reklamy padają ich ofiarem co jest wręcz surrealistyczne.

Aspekt estetyczny jest imo w tym przypadku mniej ważny, wystarczy, że jest poprawnie. Tak jak pisze nikmin zastanawiałem się, czy nie wykadrowac bardziej, ale ostatecznie stwierdziłem, że nie będę ingerował (trochę tylko wyprostowałem), poza tym jak się bardziej przyjrzec to na płytkach też można ciekawe rzeczy zobaczyc. Robiłem też jakieś zabawy z różnymi kątami itp., ale jednak wybrałem opcję "po prostu". Trochę jak fotografia produktu, bo zresztą to jest produkt - reklama reklamy.

Jeśli chodzi o otoczenie, to nie wiecie o co prosicie:

Samiuśki środek Europy...

1 - 6 of 6 Posts