SkyscraperCity banner

Ocjena:

Status
Not open for further replies.
1 - 9 of 9 Posts

·
armchair traveler
5,547 Posts
Discussion Starter · #1 ·

Ovo je panoramska fotografija grada Krka u jednoj ljetnoj večeri.

# Camera: Canon EOS 550D
# Focal Length: 55.00mm
# F/Stop: f/8.000
# ISO Speed: ISO400

·
Powered by Jet-A1
34,478 Posts
Ovaj put ti moram dat slabiju ocjenu. ;)

7/10

Nije toliko do tebe, koliko je do ove užasne javne rasvjete. Mrzim te narančaste natrijeve žarulje. Totalno umrtve svaki prizor. Šteta šta u Krku nemaju bar nekoliko zgrada sa kvalitetnijom fasadnom rasvjetom. Bio bi puno ljepši prizor. Ovako mi sve djeluje nekako sterilno.

Mogu se kladit da izgleda duplo bolje po danu. Al eto, to nije tema.
Tehnički, slika je perfektna, ali mi fali "ono nešto". Eto. :cheers:

·
Super Moderator
19,107 Posts
^^ you are so lame :D
okay, svi smo već skužili da želiš pobjedu u oom tjednu i da zato svima daješ slabe ocjene :D

·
Registered
192 Posts
..sam si sebi postavio ljestvicu jako visoko fotkama iz prethodnog tjedna (tko ti kriv?
pa sada od tebe očekujem samo vrhunske uratke....ova je na pragu toga, ali ipak nije, po mojim kriterijima vezanim uz tebe, to To...stoga "samo" 8

·
armchair traveler
5,547 Posts
Discussion Starter · #8 · (Edited)
..sam si sebi postavio ljestvicu jako visoko fotkama iz prethodnog tjedna (tko ti kriv?
pa sada od tebe očekujem samo vrhunske uratke....ova je na pragu toga, ali ipak nije, po mojim kriterijima vezanim uz tebe, to To...stoga "samo" 8
Ma nisam se ni planirao kandidirati ovaj tjedan s obzirom da sam zadao temu, ali imam tolko noćnih solidnih fotki da sam morao nešto pokazati (a i u uvjerenju da će ballotu teško itko nadmašiti ovaj tjedan iako će biti žestokaborba sa NKDZG).

Inače ovu fotku sam slikao kad sam DSL-R imao tek tjedan dana, i još ni pola opcija nisam proučio.

1 - 9 of 9 Posts
Status
Not open for further replies.