SkyscraperCity banner

?

1 - 10 of 10 Posts

·
Registered
20,847 Posts
Ja zostawiam takie siedem i pół i podpisuję się pod ogólnym wnioskiem grzechool'a. Ptaki to minimum do "wymiany". Pomysł i miejscówka bardzo dobre. Myślę, że powinieneś jeszcze wrócić w to miejsce i "dostrzelać" parę ujęć. :cheers:

·
Richelieu znad zapory
7,122 Posts
Grzechool stworzył z tego zdjęcia coś świetnego. Nad takim bym myślał czy nawet 10 by nie wystawić :) No ale za to niestety - 6/10
Strasznie chaotyczne i jakość też daje wiele do życzenia. A szkoda, bo fajna fotka mogła wyjść, jak pokazał Grzechool

·
Rah'ma'dul
13,492 Posts
^^ I tak sporo obciachałem :D, ale Twoja propozycja też pikna ;)
Ostrości mi tu brakuje i nieco przepalone. Całą reszta spokojnie da się poprawić, by uzyskac efekt podobnt do zdjęcia "referencyjnego" ;)
(0 50% usunąć nasycenie zielenią, samo nasycenie kolorami też zmniejszyć,
wyrazistość na max, i troszkę podnieść kontrast i tyle)

·
Registered
1,726 Posts
Pal licho slaba jakosc. To zdjecie ma po prostu MOC. To jest wlasnie pokazanie pulsu tetniacego zyciem miasta. Wymuskane kadry z ostroscia zylety zostawmy zdjeciom NYC w kolorowych kalendarzach. W tym jest sila, powaznie:)
9/10

·
Registered
20,847 Posts
^^ A czemu nie wymuskać kadrów Szczecina? Może dlatego nie ma "z nim" kalendarzy?

Często spotykam się właśnie z takim podejściem u pracowników.

Nie umiem czegoś -> wstydzę się -> nie nauczę się -> zamieniam nieumiejętność w atut -> odwołuję się do gorszych, "innych", pojęć niewymiernych, sztuki etc - > zjeżdżam tym samym poziom niżej. Ostatecznie patrzę na tych co potrafią z zawiścią, niezrozumieniem, szydzę za plecami, mam pretensje do innych. W tym czasie pan X i pani dopracowali by z dziesięć razy swoje braki, czy poszerzyli horyzonty i poszli poziom wyżej.

Wszystko siedzi w głowie i w tej pierwszej myśli ....

:cheers:

·
Registered
20,847 Posts
^^ W tej edycji wyczerpałem już limit "mądrowania się". :D Wybacz że padło na Twój temat. ;)

Przy okazji: podoba mi się Twój avatar. :D

1 - 10 of 10 Posts