SkyscraperCity banner

nocny na przedmieścia?

1 - 18 of 18 Posts

·
Registered
4,440 Posts
Nie no, zdjęcie jest po prostu tutti frutti ;) Dycha się należy.

·
Richelieu znad zapory
7,122 Posts
Cudowne auto... ;) A co do samego zdjęcia - jak najbardziej pasuje do tematu no i główny bohater wreszcie rzuca się w oczy od razu. Takim się przejechać... sama przyjemność :)
9/10

·
Registered
663 Posts
Dobrze wykonane na katalogowo-reklamowy sposób zdjęcie. Jeśli coś pobudza wyobraźnie to samochód, marki znanej i docenianej. Tło natomiast nie dorównuje marce. 7/10 za samochód.

·
wartości
17,857 Posts
Discussion Starter · #7 ·
^^ Tablica rejestracyjna nie zalicza się do danych osobowych, nie pozwala na jednoznaczną identyfikację właściciela przez osoby przypadkowe - jedynie przez uprawnione urzędy (więc ochronie nie podlega). Jeśli zrobiłem zdjęcie auta w miejscu publicznym, to mogę je pokazywać gdzie i komu chcę w całości. Jeśli zdjęcie wozu zrobiłem na terenie prywatnym, to musiałem mieć na to zgodę właściciela...

·
Registered
20,847 Posts
Oceniam na mocne dziewięć, ale zostawiam dyszkę, bo myślę, że pozamiatałeś (na chwilę obecną). Poza tym dziesięć zabezpieczy Cię lepiej przed "nie lubiącymi Jaguarów" - to w końcu tez może być argument. :)

Krzycho, pokażesz nam coś, czy nam nie pokażesz? :D

·
Registered
20,847 Posts
Patrząc na Twoje zdjęcie "przyłapany" i TO, zachodzę w głowę jak to możliwe, by jedno i to samo oko, jedna i ta sama widza, spłodziła oba zdjęcia. Szacun za "rozrzut", dwie absolutne skrajności we wszystkim.

·
Registered
663 Posts
Patrząc na Twoje zdjęcie "przyłapany" i TO, zachodzę w głowę jak to możliwe, by jedno i to samo oko, jedna i ta sama widza, spłodziła oba zdjęcia. Szacun za "rozrzut", dwie absolutne skrajności we wszystkim.
Patrząc na wypowiedzi Henriego, można też zachodzić w głowę, jak osoba rzeczowo i merytorycznie potrafiąca postować, zalicza inne wymiary na tym forum. Szacun również i 10 punktów. Cheers.

·
wartości
17,857 Posts
Discussion Starter · #12 ·
Czasem zdarzają się wpadki. W UPC najtrudniejszy jest wybór zdjęcia do konkursu. Okazuje się też, że należy unikać kilku rzeczy: "nigdy nie tytułuj zdjęcia w oparciu o fragment kadru mniejszy niż 15%". :D Chociaż przy "Wylogowanym" (edycja wakacyjna) bohater zajmował jakieś 5%. Inna sprawa, że w "Przyłapanym" zepsułem pion złą korektą perspektywy, której się wciąż uczę (za bardzo podciągnąłem prawą stronę). Ale nie dostrzegam tego, co pisze o mnie Henry. W tym zdjęciu powyżej po prostu miałem dobrego modela, akceptowalne tło i dobre światło - czego więcej trzeba? To jest zdjęcie "rzemieślnicze" a nie artystyczne, jak już to kiedyś ktoś powiedział.

·
Registered
20,847 Posts
Co by nie mówić Skansen, to zdjęcie jest - "top modl".

Jose_manuel - dziękuję. :D Ja to odbieram jako komplement pierwszej klasy i nawet jeśli nie jest to prawda, to nie wyrywaj mnie z tego błogiego uczucia boskości. :D

·
Registered
Szczecin
14,709 Posts
Ładne autko, ale bardziej podoba mi się to co jest w tle czyli dobrze doświetlone i wyraziste elewacje budynków :)

·
Registered
27 Posts
8 za uchwycenie mojej furki. A tak bardziej poważnie to czuje się ten klimat. Coś się dzieje, wszystko bardzo wyraźne. Podoba mi się, szkoda tylko że Jag nie był cały czarny ;)

1 - 18 of 18 Posts