SkyscraperCity banner

241 - 260 of 1232 Posts

·
Registered
2,146 Posts
evet ilan da yüksekliği abartmışlar ama gene de kısa değil Hilton ile aynı yüksekliğe sahip yada biraz daha yüksek olabilir. Bu arada hilton demişken 3-5 sene içinde ilk göz ağrımız oyuncak gibi kalacak bunların yanın da valla :D

·
Registered
602 Posts
vala hilton hepsine on basar kaç yıl önce yapılmasına rağmen dış yapısı felan folkartın bunun baya üstünde şu anda ama mistral ve ege perla sanırım biraz daha iyi olucak :)

·
Registered
2,146 Posts
vala hilton hepsine on basar kaç yıl önce yapılmasına rağmen dış yapısı felan folkartın bunun baya üstünde şu anda ama mistral ve ege perla sanırım biraz daha iyi olucak :)

Yok artık hocam naptın :) ? Hiltonun eskiliği baya bir belli olmasına ragmen halen daha güzel ve simge bir bina ama bari Folkart ile kıyaslamasaydın komik olmuş :)

·
Registered
602 Posts
folkartı abartmışsın heralde sen gözünde sıradan bi gökdelen he bizim ilk göz ağrımız oldğundan çok seviyoruz yeri ayrıdır ama kötü bir gökdelen olduğunu çoğu kişi kabul eder.zaten en kötü gökdelenler arasında gösterildi dünyada bilen bilir :) neyse .

·
Registered
679 Posts
biraz daha kasıp 150metre yapsalar bari, bunlar önemli yapılar 10 sene sonra keşke biraz daha yüksek yapsaydık dememek için, bunları düşünüyorlarmıdır acaba patronlar

·
Registered
1,415 Posts
Hahahaha Ama o bölge güzel bir zıplama olacak :D benim dikkatimi çeken ise o bölgenin daha çok peyzaj açısından kendisini geliştirecek olması. :)

·
Registered
392 Posts
Herhangi bir çalışma yoktu , bir iki işçi öylece oturuyordu , muhabbete tutacaktım adamları ama pek bi canlarından bezmiş gibiydiler diye es geçtim. O bölgeyi pek dikkatli gezmemiştim. Bir sürü arsa var umarım bu projelerinde ötesinde yapılar gelir gelecektirde . :)

·
Registered
53 Posts
18 gundur foto yok.. baya kazmışlardır umarım.. şu kazı işi bitsinde daha kazılan alana kazik cakacaklar.. şu kazı işiyle hafriyat bitsin. Diğer işlere geçsinler artık :)

241 - 260 of 1232 Posts