Skyscraper City Forum banner
1 - 20 of 68 Posts

·
Registered
Joined
·
1,692 Posts
istanbloom'a benzettim. Ama ben bu tarz dizaynlari sevdigim icin sorun degil tabiki.
Umarim aynen bu hali ile yapilir.
Otelin yuksekliginde olacagi icin de iyi olacak. Ama oraya bir tane 250lik sart.
 

·
Registered
Joined
·
32 Posts
Bomonti Midtown Suites bu proje yerine yapılıyor sanıyorum ama mimar sinan güzel sanatların yanında ve rixosun tam karşısında beyaz kilise gibi bir bina var yukarıdaki resimde onun oraya mı yapacaklar acaba?

http://www.sothebysrealty.com.tr/tr/portfoy/detay/midtown-suites-bomonti/771/?page=10
Konut+ofis+otel konseptlerini birarada barındıran Midtown Suites'te Yenigün İnşaat imzası yer alıyor. Toplam 3 bin 500 metrekarelik arazi üzerinde yayılacak olan Midtown Suites, İstanbul Şişli'de konumlanıyor. Mimar Sinan güzel Sanatlar Fakültesi'nin hemen yanında, Rixos'un ise tam karşısında konumlandırılan Midtown Suites'de teslimler 2014 yılsonunda gerçekleştirilecek. Projede 1+1 dairelerin alanları brüt 82 metrekare, net ise 64 metrekare olarak belirlendi.

Mimari projesi Piramit Mimarlık tarafından çizilen Midtown Suites'te daire tipleri 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak tasarlandı. Proje kapsamında yer alan dairelerin alanları 82 metrekareden başlangıç gösteriyor.Teslimlerini 2014 Eylül ayından itibaren gerçekleştirmeyi hedefleyen Midtown Suites Bomonti'de 122 konut yer alıyor. İstanbul şehir manzarasına hakim olarak yükselen Midtown Suites Bomonti'de 75 metrekarelik teraslar bulunuyor.
Midtown Suites Bomonti'de yer alan daireler 315 bin dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.Mimari projesini Piramit Mimarlık'ın üstlendiği Midtown Suites Bomonti projesinde satış ve pazarlama ile ise Sotheby's Turkey ilgileniyor.

 
1 - 20 of 68 Posts
Top