SkyscraperCity banner

661 - 667 of 667 Posts

·
Intelekt
1,498 Posts
A wiec jednak jako pierwsza powstanie część od strony torów z "Biedronką", a dopiero w przyszłości zasłonią ten blok socjalny :(

·
Intelekt
1,498 Posts
^^ O, proszę. Tego nie wiedziałem. A wiesz może co się stanie z tym budynkiem na Piłsudskiego po opuszczeniu go przez Biedronkę?

·
Registered
3 Posts
Oni wynajmują ten budynek, więc zależy komu właściciel wynajmie, ale niby jakąś spożywka jest zainteresowana.
Mnie zastanawia co będzie w tym małym budynku (najbliżej gedii) bo Macdonald niby będzie koło Brico

·
Intelekt
1,498 Posts
Mnie zastanawia co będzie w tym małym budynku (najbliżej gedii) bo Macdonald niby będzie koło Brico
Wydaje mi się że jakaś restauracja, sądząc po wymiarach. Ale to chyba powstanie razem z II etapem, a nie teraz. McDonald's faktycznie jeśli już powstanie to najprawdopodobniej obok Brico bo jest blisko S3 i szyld będzie widoczny z trasy, chociaż nie jestem pewien czy zapadły już jakieś decyzje w tej sprawie.

·
Registered
14 Posts
Właśnie, właśnie, w Zielonej Górze pozwolono na budowę Castoramy i Carrefoura w środku miasta i teraz szpecą blaszaki w miejscu które można by lepiej zagospodarować. Np. hotelami i biurowcami.
No w sumie racja, nie obrażając mieszkańców Zielonej Góry, to ich urzędnicy robią niezły bałagan i chyba za odpowiednią forsę zgodzę się na wszystko.

·
Registered
14 Posts
580655

Na wizualizacji w tym miejscu jest widoczna chyba biedronka, ale czy te kolumny nie są za wysokie jak na biedrę? Być może jednak powstanie tam coś innego?

661 - 667 of 667 Posts