SkyscraperCity banner

1 - 20 of 158 Posts

·
54Y MY N4M3
2,814 Posts
Discussion Starter #1
Jak obiecałem w wątku o problemach technicznych - udostępniam swój styl poprawiający nieco czytelność nowego szablonu forum.

34469

Instrukcja:
1. Zainstaluj wtyczkę Stylus (dla Chrome, Firefoxa lub Opery) lub dowolną inną wtyczkę (również dla Edge czy Safari) pozwalającą na nadpisywanie stylów.
2. Wejdź na stronę stylu i kliknij duży niebieski przycisk "Install Style". Jeśli pojawi się okno z pytaniem czy zainstalować - potwierdź.
3. Enjoy 🙂

Styl będę poprawiał w miarę możliwości i potrzeb. Jeśli użyjesz wtyczki Stylus i zainstalujesz styl wg instrukcji, to każda aktualizacja stylu powinna trafić do Twojej przeglądarki w ciągu kilkunastu/kilkudziesięciu minut.

·
IT/Trainspotter
532 Posts
@bad455 - czy mógłbyś zrobić inne kolory? albo np. wersję old? I jak usunąć ten pasek po prawej?

·
Registered
54 Posts
Aby pozbyć się sidebara tylko w dyskusji to trzeba dodać:

.california-thread-sidebar {
display: none;
}

Jeśli wywalić wszystkie sidebary to:

.sidebar {
display: none;
}

Tak mi się przynajmniej na szybko wydaje.

·
Registered
1,918 Posts
Nasz kolega toonczyk popełnił taki skrypt, który dla mnie jest absolutnym hitem.

·
WiFi na 4 kreski
8,535 Posts
A ja bym poprosił coś co automatycznie rozwija cytaty, bo dostaję szału od tego :(
A gdyby sie dalo jeszcze rozwinac drzewo dzialow na glownej stronie (jednoczesnie zmniejszajac odstepy pionowe pomiedzy poszegolnymi wierszami, zeby sie tak nie rozlazilo) to juz by bylo idealnie.
No i jeszcze przy zachowaniu obecnego designu, tlo calych poszczegolnych postow na szaro-niebieski, zblizony do starego forum, ale jednak bardziej szary niz niebieski. :D

·
Registered
743 Posts
Likwidacja 'expandów' w cytatach - u mnie w UserContent.css działa takie coś:

edit: wróć, jednak są problemy z cytatami tekstowymi ;)

·
Registered
743 Posts
Moje jest tylko do mozilli (-moz), pewnie masz chrome albo coś. Spróbuj te 2 z -webkit, może zadziała.

edit: to sorry, ale nie wiem ocb.

·
Kot Schrödingera
3,710 Posts
Wlasnie mam firefoxa. Jak wpisałem te dwa z -webkit to po prostu zniknął przycisk rozwijania cytatu, ale nadal był przycięty.

·
Registered
16 Posts
Czy da się jakimś skryptem dołożyć możliwość grupowania subskrybowanych wątków w coś na kształt katalogów, jak było w starym ssc?

1 - 20 of 158 Posts