SkyscraperCity banner

201 - 220 of 344 Posts

·
Registered
1,052 Posts
P.S. ...a z resztą da się coś zrobić?:unsure:
Co do stylu "klasik", potrzebą pierwszej kolejności jest poprawienie wyświetlania listy subskrypcji, co zgłaszałeś, później być może rozwinięcie listy polubień pod wiadomościami...

Skrypt do panelu kontrolnego był zdaje się przygotowany dla starego forum, być może stąd problemy, musiałbyś zwrócić się do autora.

·
Registered
7,690 Posts
Być może, ale niekoniecznie aż takie proste. Z tym otwarciem dwóch okien to ja całkiem na poważnie…

·
Registered
7,690 Posts
Ostatnio natrafiłem na międzynarodowy odpowiednik niniejszego wątku. Proszą nas, żebyśmy się podzielili ze światem naszymi skryptami i stylami.

Odświeżona 100 razy, wyłączone wszystkie skrypty/skórki (np. od @jawik80 ) i niestety nie działa. 😢
Sprawdzę jak tylko userstyles.org zacznie znowu działać, bo póki co się wiesza.

PS Wszystko u mnie działa, naprawdę. Sprawdziłem też z cudzymi stylami. Spróbuj zainstalować Non-Sticky Navbar jeszcze raz, wszak userstyles.org coś się dławiło, może problem był po ich stronie.

·
Registered
618 Posts
@jawik80
Jeszcze jedna kwestia: nie wiem, czy ktoś to już zgłaszał, ale od pewnego czasu denerwuje mnie brak opcji "Oznacz wszystko jako przeczytane" pod przyciskiem (patrz załącznik) lub rozwiązanie tego w rozwijanej opcji jak to ma miejsce przy "Manage followed discussions". Jest możliwe coś takiego?:unsure:
Z góry dziękuję za odpowiedź.:)
SSC.jpg

·
Registered
Kraków
10,511 Posts
kliknij na przycisk New (obok twojego avatara na górze po prawej strony) i tam masz mark all read
przy czym przynajmniej u mnie to działa tak, że się zawiesza forum, muszę stronę przeładować, znów kliknąć markk all read i dopiero wtedy mam wszystko zaznaczone jako przeczytane

·
Registered
618 Posts
kliknij na przycisk New (obok twojego avatara na górze po prawej strony) i tam masz mark all read
przy czym przynajmniej u mnie to działa tak, że się zawiesza forum, muszę stronę przeładować, znów kliknąć markk all read i dopiero wtedy mam wszystko zaznaczone jako przeczytane
...ale problem polega na tym, że gdy kliknę "Mark All Read" to odhaczę całość z całego świata, a chciałbym "odfajkować" tylko swoje subskrybowane wątki.:(

·
Registered
953 Posts
Chciałem tylko zapytać grzecznie i bez ciśnienia czy jest jakaś szansa na naprawienie rozjeżdżających się "followingsów" w tym stylu:

121794

·
Registered
1,052 Posts
Zaktualizowana wersja stylu:

Skyscrapercity Classic vBulletin Theme (Light mode) - wersja 1.3

do pobrania z userstyles.org:

Skyscrapercity Classic vBulletin Theme (Light mode) - wersja 1.3

Styl instalowany jest przy pomocy wtyczki pozwalającej dołączać własne arkusze stylów, na przykład Stylus, Stylem lub inny z tej listy: https://github.com/openstyles/stylus/wiki/Stylish-alternatives

Zmiany w stosunku do poprzedniej wersji:
  • naprawiona i uporządkowana lista wątków obserwowanych – podziękowania dla @sudione za wskazanie niedociągnięcia
  • czytelne oznaczenie notek “polubionych” - także sugestia @sudione
  • styl dla rozwiniętej listy “lajków” pod notkami
  • wyłączone namolne okienko “welcome back”
  • ikonki zintegrowane z arkuszem stylów, nie ma potrzeby korzystania z zewnętrznego hostingu obrazów, grafiki nie znikną z biegiem czasu.
Jako uzupełnienie stylu można zainstalować sobie skrypt SSC Utility v1.3 (javascript) rozszerzający i modyfikujący działanie forum, obecnie także w wersji 1.3 do pobrania z:

SSC Utility v1.3

Skrypt instalujemy za pośrednictwem add-on Tampermonkey, Greasemonkey lub podobnego umożliwiającego dołączenie skryptów użytkownika.

Nowe funkcjonalności dodane do skryptu “SSC Utility v1.3”:
  • zintegrowany mechanizm “anti-lazyload” wyłączający opóźnione ładowanie zdjęć na stronach – autor @bad455
  • rozwijanie listy polubień pod notkami
  • w panelu informacyjnym pod awatarem - prezentowanie ogólnej liczby polubień otrzymanych przez autora notki.

201 - 220 of 344 Posts