SkyscraperCity banner

241 - 255 of 255 Posts

·
Registered
409 Posts
Aby forum wyglądało po staremu..
1. Instalujesz to rozszerzenie -> Greasemonkey — pobierz to rozszerzenie do 🦊 Firefoksa (pl)
2. Wchodzisz na tę stronę -> SSC Utility v1.3 i klikasz "Install this script".
3. Wchodzisz na tę stronę -> Stylish test style i klikasz "Install style as userscript" (znajduje się na samym dole strony).
4. Restartujesz przeglądarkę i sprawdzasz czy obydwa skrypty poprawnie się zainstalowały i są aktywne! (w opcjach rozszerzenia "Greasemonkey").

·
Registered
409 Posts
Bez przesady, nic nie trzeba restartować, wszystko działa od razu w przeglądarce.
Jeden mówi "tak", drugi mówi "nie". Niektórzy mieli problemy z instalacją i poprawnym działaniem, dopiero po restarcie odpalało.:cool:

·
Registered
667 Posts
Bez przesady, nic nie trzeba restartować, wszystko działa od razu w przeglądarce.
Arkusze stylów działają natychmiast, jednak w przypadku skryptów js należy odświeżyć stronę dając szansę by się wykonały (przykładowo, niektóre fragmenty kodu mogą działać jednorazowo po załadowaniu strony).

·
Registered
667 Posts
Prawda, jest to działanie zbyt daleko idące, niekonieczne lecz dla użytkownika przynoszące zazwyczaj równie pozytywny efekt.

·
Registered
9 Posts
Zrobiłem skrypt do ładowania zdjęć na żądanie - wszystkie zdjęcia w postach są zablokowane, a zamiast nich pojawia się ikonka obrazka. Po kliknięciu w ikonkę ładuje się całe zdjęcie.

Enjoy 😉
Po kilku dniach użytkowania zauważyłem, że skrypt nie działa na niektóre zdjęcia np. z posta [S2] Południowa Obwodnica Warszawy (Puławska - Lubelska...
Nie wiem może ja jakoś nie tak zaplikowałem ten skrypt, bo wkleiłem po prostu kod do Tampermonkey w Chrome.

·
54Y MY N4M3
2,908 Posts
Discussion Starter #251

·
Registered
9 Posts
Poprawiłem. Okazuje się, że zdjęcia w postach nie zawsze mają aplikowany lazyloading, różnica jest na poziomie kolejnych stron tego samego wątku 🤔 Wygląda to na kolejny wspaniały i nieogarnięty błąd forum 😄
Dzięki za update, u mnie teraz już działa elegancko.

241 - 255 of 255 Posts