Skyscraper City Forum banner
321 - 340 of 391 Posts

·
Super Expert
7,687 Posts
daje radę, nieco inaczej wygląda, niż wczoraj, ale nadal znośnie.

·
Registered
674 Posts
Panie i Panowie!:cool: Mam ogromną prośbę: poniżej macie listę moich dodatków, które mam zainstalowane poprzez Tampermonkey (Opera) odpowiadające za wygląd i funkcjonalność forum. Za wszystko głównie odpowiada SSC Utility od @jawik80 Po ostatnich zmianach wyłączyłem Classic vBulletin Theme 1.4 (również od Niego) i jakoś to forum wygląda oraz działa, ale jedna rzecz mnie doprowadza do rozpaczy -> brak automatycznego wyświetlenia daty wysłania postu (zaznaczyłem to czerwoną strzałką). Czy da się coś zainstalować lub wkleić do kodu poszczególnych skryptów, żeby tę funkcjonalność przywrócić?
Z góry dziękuję za pomoc.👍

·
Szarmancka_Kuropatwa
5,182 Posts
@sudione W Stylusie lub jego odpowiedniku wklej kawałek CSSa do wykonywania na domenie forum:

Code:
.message-attribution time {
        display: inline-block;
        position: relative;
    }

.message-attribution time::after {
        content: " (" attr(title) ")";
    }
Efekt:
939993

·
Registered
674 Posts
@sudione W Stylusie lub jego odpowiedniku wklej kawałek CSSa do wykonywania na domenie forum...
Działa!(y)Dzięki.:cool: Mam tylko dwa małe problemy:
1. Żeby ten kod CSS zadziałał, musiałem wyłączyć w Tampermonkey skrypt SSC Utility oraz
2. Co dodać do kodu by data wysłania postu wyświetlała się 24-godzinna, a nie 12-godzinna (AM/PM)?:unsure:

·
Super Expert
7,687 Posts
a nie można po prostu SSC Classic? ;)

AFAIK to on nie jest tylko dla FF, na innych przeglądarkach też działa.
Jeden skrypt, wszystko mający.... ;)

940328

·
Rah'ma'dul
13,767 Posts
a nie można po prostu SSC Classic? ;)

AFAIK to on nie jest tylko dla FF, na innych przeglądarkach też działa.
Jeden skrypt, wszystko mający.... ;)
Dokładnie, używam go od dawna i bardzo dobrze działa pod Chrome. Nie wyobrażam sobie innego, wynalazek naprawdę świetny!

btw @sudione - ten gość w profilu to Scatman? :D

·
Registered
3,973 Posts
@jawik80 można by było poprawić skrypt "Skyscrapercity Classic vBulletin Theme" bo górna belka rozjechała się?
Już kiedyś pisałem do tego kolegi ale nie odpowiadał. Dodałem coś takiego i wszystko się wyrównało:

·
Kibic z dala
595 Posts
U mnie jeszcze nie do końca:

950297

Sam nie mam takiego skilla a w inspektorze Chroma też nie umiem tego wyrównać. Przydałby się chyba jakiś koordynator projektu poprawiającego czytelność SSC. Na screenie tego nie widać bo przy przełączaniu okien zamyka się okienko Stylusa pokazujące moje style CSS. Są to: 100 lat planowania i Skyscrapercity Classic vBulletin Theme v. 1.4. Oprócz Stylusa używam ViolentMonkey i jak widać m.in. skrypt @toonczyk'a. Ktoś kto by chciał się podjąć zrobienia takiej kompilacji oddałby, jak myślę, nie tylko mnie wielką przysługę;)
Przy okazji: @Wojti, dzięki za poprawkę.

·
Rah'ma'dul
13,767 Posts
U mnie jeszcze nie do końca:
Pewnie karta graficzna już nie ogarnia, szokująco dużo masz otwartych instancji przeglądarki i jeszcze w jednej z nich tyle otwartych kart i jeszcze jakieś inne programy w tle.

·
Rah'ma'dul
13,767 Posts
Irytuje mnie, że forum automatycznie zamienia linki w postach publikowanych na takie z "podglądem".
Jeśli kogoś to też irytuje, to mam poradę.
Po publikacji swojej wiadomości klikamy edycję i z pola linku usuwamy: unfurl="true". W efekcie linki są po staremu.

·
A fe Silesia!
5,097 Posts
Miałem standardowy zestaw nowych ikon i styl SSC White theme tweak. Kliknąłem w link Lombata i włączyłem Skyscrapercity Classic vBulletin Theme v1.4 (181854) ale u mnie wszystko się rozjeżdża i prawdę mówić średnio wygląda no i ikon klasycznych, których mi zresztą brakuje, wciąż brak.

1448550

321 - 340 of 391 Posts