Skyscraper City Forum banner
341 - 360 of 391 Posts

·
Szarmancka_Kuropatwa
5,182 Posts
Mam prośbę. W jaki sposób dodać ten kod:
do uBlock Origin.
Kliknij na czerwonej ikonce ublocka, następnie na trzech kółkach zębatych (otwórz panel sterowania).
Tam, w zakładce Moje filtry wklej:

Code:
Code:
www.skyscrapercity.com##.mt-27.sidebar
www.skyscrapercity.com##.sidebar.california-block-outer-lower-nav.col
www.skyscrapercity.com##.hide-mw-responsiveWide.sidebar.california-thread-sidebar
www.skyscrapercity.com##.california-recommended-reading-container.block
www.skyscrapercity.com##.forum-quick-nav
www.skyscrapercity.com##.sidebar.col
www.skyscrapercity.com###post-actionbar-share
www.skyscrapercity.com###footer
www.skyscrapercity.com###enable_push_notifications
www.skyscrapercity.com##.p-breadcrumbs--bottom.p-breadcrumbs
www.skyscrapercity.com##.js-inlineModContainer.structItem--thread.structItem > .structItem-cell--main.structItem-cell > .structItem-minor > .structItem-parts > .structItem-iconContainer
www.skyscrapercity.com##.js-inlineModContainer.is-unread.structItem--thread.structItem > .avatar-cell.structItem-cell
www.skyscrapercity.com##.js-inlineModContainer.structItem--thread.structItem > .avatar-cell.structItem-cell
i kliknij Zastosuj zmiany.
Po odświeżeniu strony z forum zniknie prawa belka i kilka innych przeszkadzajek.

·
Registered
2,146 Posts
Nie wiem gdzie indziej się mogę o to spytać, pozwolę sobie zrobić to tutaj.

Da się wyłączyć automatyczne śledzenie wątku po wstawieniu postu?

·
Registered
2,146 Posts
O tym wiem, ale zaczyna mnie wkurzać ciągłe klikanie tego, zwłaszcza na telefonie które jest moim głównym narzędziem do przeglądania SSC. Dlatego liczyłem na to, że da się jakoś wyłączyć automatyczne followanie

·
Registered
3,973 Posts
Witam,

Dziś rano zwróciłem uwagę na zmianę. Nie wiem czy to wina teraz nagle skryptu czy może coś ogólnie zmienili. Jak postawię like pod postem to tylko z prawe strony odhacza ale lista osób, które to samo zrobiły znika.... czy to tylko tak u mnie ?

Czy ktoś też ma teraz podobnie ?

·
Kibic z dala
595 Posts
Takie coś zdarza się i u mnie ale akurat nie teraz - czyli wygląda na to, że przeglądarka nie dostaje poprawnego contentu z serwera. Próbowałeś odświeżać stronę? U mnie przeważnie działało. Przeważnie, czyli nie zawsze. :unsure:

·
Registered
3,973 Posts
Takie coś zdarza się i u mnie ale akurat nie teraz - czyli wygląda na to, że przeglądarka nie dostaje poprawnego contentu z serwera. Próbowałeś odświeżać stronę? U mnie przeważnie działało. Przeważnie, czyli nie zawsze. :unsure:
Faktycznie... raz działa normalnie a raz nie. To chyba coś z przeglądarką i nie bardzo chcę zmieniać z Firefoxa bo jakoś mi odpowiada. Dziś mi się to powtarzało kilka razy ale teraz jest OK. No cóż.... myślałem, że może skrypt/rozszerzenie jest nieaktualne ale tu nie widzę zmian.

·
WUNGIEL
Knowledge Brings Fear
5,904 Posts
To nie będzie bezpośredni o forum, tylko o GDOŚ.

Jakiś czas temu GDOŚ przeszedł na nowy, wybitnie nieprzejrzysty system stron rządowych. W rezultacie na liście obwieszczeń nie wyświetla się już podgląd treści decyzji, informujący o tym czego ta decyzja dotyczy - trzeba wszystko przeklikać.

Dałoby radę to jakoś zategować?
Chciałbym mieć pod linkami na powyższej stronie wyświetloną zawartość podstrony w zakresie tego co pod datą a nad materiałami:
1595214

·
WUNGIEL
Knowledge Brings Fear
5,904 Posts
341 - 360 of 391 Posts