SkyscraperCity banner

21 - 40 of 342 Posts

·
Registered
1,276 Posts
A ktoś spotkał się z rozwiązaniem na przeglądanie po Tag'ach? Obecnie jak się kliknie na tak to układ jest zupełnie inny niż forum, nie można wskoczyć na ostatni post i nie sortuje nawet chronologicznie

·
Registered
1,715 Posts
Czy macie jakiś skrypt, który przywróciłby kwadracik, do najnowszego, nieprzeczytanego posta? W tym momencie nie umiem czytać forum :/

·
54Y MY N4M3
3,637 Posts
Discussion Starter · #26 ·
Jako że jest duże zapotrzebowanie na forum w pełnej szerokości, to popełniłem kolejny styl, który na to pozwala.
Nie ogranicza szerokości, ukrywa czarny nagłówek przyklejony u góry okna przeglądarki, ukrywa prawą kolumnę oraz polecane wątki.

Żeby nie było: prawą kolumnę można również ukryć wykupując konto premium, do czego gorąco zachęcam 🙂

·
GUKPPiW
7,949 Posts
Jak obiecałem w wątku o problemach technicznych - udostępniam swój styl poprawiający nieco czytelność nowego szablonu forum.

Instrukcja:
1. Zainstaluj wtyczkę Stylus (dla Chrome, Firefoxa lub Opery) lub dowolną inną wtyczkę (również dla Edge czy Safari) pozwalającą na nadpisywanie stylów.
2. Wejdź na stronę stylu i kliknij duży niebieski przycisk "Install Style". Jeśli pojawi się okno z pytaniem czy zainstalować - potwierdź.
3. Enjoy 🙂

Styl będę poprawiał w miarę możliwości i potrzeb. Jeśli użyjesz wtyczki Stylus i zainstalujesz styl wg instrukcji, to każda aktualizacja stylu powinna trafić do Twojej przeglądarki w ciągu kilkunastu/kilkudziesięciu minut.
Zainstalowałem i w sumie nic się nie zmieniło

Edit
Jednak jest trochę różnic in plus, keep going (y)

·
GUKPPiW
7,949 Posts
Kantorek zrobił coś takiego, jak dotąd rewelacja

Też trochę pogrzebałem w stylach strony i zrobiłem z tego addon do Firefoxa, jeśli ktoś chce, to może go pobrać stąd

SSC Classic — pobierz to rozszerzenie do 🦊 Firefoksa (pl)

Trochę górnolotnie nazwałem go SSC Classic, chociaż sprawia głównie, że posty są (jak dla mnie) bardziej czytelne i przypominają te ze starego forum (wygląda to podobnie jak ten styl z rosyjskiego wątku). Przy instalacji żądany jest Dostęp do danych użytkownika dla witryny www.skyscrapercity.com ale to jest konieczne żeby można było zmieniać wygląd strony. Zaręczam, że nie pobiera on żadnych danych. Zresztą można sprawdzić sobie kod źródłowy, który powinien być tu C:\Users\<Twoja nazwa użytkownika>\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\<nazwa profilu>\extensions. Po instalacji będzie tam plik z rozszerzeniem .xpi, który można rozpakować 7-zipem. Addon działa też w Chromie ale żeby go tam zainstalować trzeba nieco pokombinować.

Aby strona się dobrze wyświetlała trzeba sobie ustawić Light Mode.

·
unknown artist
7,850 Posts
Czy macie jakiś skrypt, który przywróciłby kwadracik, do najnowszego, nieprzeczytanego posta? W tym momencie nie umiem czytać forum :/
Też mi tego brakowało, a przynajmniej tak myślałem. Kliknięcie w tytuł działa tak samo.

·
Registered
2,144 Posts
Aby pozbyć się sidebara tylko w dyskusji to trzeba dodać:

.california-thread-sidebar {
display: none;
}

Jeśli wywalić wszystkie sidebary to:

.sidebar {
display: none;
}

Tak mi się przynajmniej na szybko wydaje.
Gdzie to trzeba wpisać, żeby zadziałało? Trzeba wejść gdzieś w pliki, czy może kliknąć F12? Używam firefoxa.

Edit: Ok, już znalazłem, trzeba zmienić w stylu strony. :)

·
Registered
67,176 Posts
Da się jakoś wymusić pokazywanie dokładnej liczby viewsów w wątku? Bo 4M mnie raczej nie satysfakcjonuje.

·
Registered
Ding Dong
67 Posts
Jeśli ktoś chce taką żółtą ikonkę wskazującą nieczytane posty, to stworzyłem taki styl dodający to, i tylko to. W ogóle moim zdaniem lepsza to droga niż tworzenie kombajnów zmieniających wszystko, gdzie jeden element może się podoba, ale inny nie, ale jedyny wybór to wszystko albo nic. Ikonka nie jest piękna, ale marny ze mnie grafik, a nie chciałem już znikąd kraść.

21 - 40 of 342 Posts