Skyscraper City Forum banner
381 - 391 of 391 Posts

·
54Y MY N4M3
3,983 Posts
Discussion Starter · #382 ·
Jeśli kogoś irytują gigantyczne filmy z youtube, to spokojnie, da się z tym coś zrobić 😉

Kod dla Stylusa:
Code:
.bbMediaWrapper {
    max-width: 720px;
}
Kod dla uBlocka:
Code:
skyscrapercity.com##div.bbMediaWrapper:style(max-width: 720px;)
Oczywiście szerokość filmu (wartość 720) można sobie zmienić wg uznania 🙂

·
Registered
3,980 Posts
Jeśli kogoś irytują gigantyczne filmy z youtube, to spokojnie, da się z tym coś zrobić 😉

Kod dla Stylusa:
Code:
.bbMediaWrapper {
    max-width: 720px;
}
Kod dla uBlocka:
Code:
skyscrapercity.com##div.bbMediaWrapper:style(max-width: 720px;)
Oczywiście szerokość filmu (wartość 720) można sobie zmienić wg uznania 🙂
Prośba jednak do fachowca z branży. Ja jestem nie tak obcykany jak wielu z was i potrzebuję pomocy aby to zmienić bo mnie drażnią te wielkie filmy na całą stronę i chciałbym aby było jak dawniej. Proszę o wytłumaczenie gdzie mam wejść i w którym punkcie to poprawić bo nie mogę odnaleźć.

Druga sprawa to lajki i to na przeglądarce Firefox jak również Chrome. Czasami tak jak na pierwszym na czerwono a czasami tak jak poniżej... niestety częściej pokazuje jak wyżej i nie można zerknąć na listę... czy to można jakoś ustawić czy to tak zawsze będzie losowo..?

:none164:

Prośba o podpowiedzi.

·
54Y MY N4M3
3,983 Posts
Discussion Starter · #387 ·
Prośba jednak do fachowca z branży. Ja jestem nie tak obcykany jak wielu z was i potrzebuję pomocy aby to zmienić bo mnie drażnią te wielkie filmy na całą stronę i chciałbym aby było jak dawniej. Proszę o wytłumaczenie gdzie mam wejść i w którym punkcie to poprawić bo nie mogę odnaleźć.
1.

2.

3. Zapisz 😉

Co do lajków, to problem jest chyba w skrypcie rozwijającym listę lajkujących (bo normalnie są tylko 3 ostatnie), ale nie mam pojęcia kto jest jego autorem i skąd go wziąć, żeby ewentualnie coś poprawić 😐

381 - 391 of 391 Posts