SkyscraperCity banner

1 - 10 of 10 Posts

·
Registered
562 Posts
Discussion Starter #1 (Edited)
Nowe zdjecia z Korei

Niedawno odwiedzili mnie rodzice i pojechalismy razem zwiedzac Koree. Mam mnostwo zdjec i bede je wklejal w ten watek w ten weekend.

·
Registered
562 Posts
Discussion Starter #3

Dzien 1 - gruba czerwona linia. Seul - Jinju.
Sama autostrada, wiec zdjec zadnych.

Dzien 2 - Jinju - wyspa Namhae - Jinju.
Cienka czarna linia.
Namhae jest cudowne. Gory wyrastaja tu jakby z samego morza. Duzo zdjec.

Dzien 3 - Jinju - wyspa Goje Do.
Wyspa podobna do Namhae, duzo dramatycznych widokow. Ale malo zdjec bo jechalismy wieczorem.

Dzien 4 - Goje Do - Masan - Gyeonngju.
Spedzilismy caly dzien na wyspie i mam duzo zdjec. Pod wieczor jechalismy do Gyeongju.

Dzien 5 - Gyeongju - Seul.
Polowe dnia zwiedzalism Gyeongju. Gyeongju bylo stolica Korei ponad 1000 lat temu. Duzo tam pochowanych krolow, starych swiatyn. Tata mowil ze to koreanski Krakow ale raczej koreanskie Gniezno lub nawet koreanska kruszwica. Bardzo stare miasto. Pod wieczor wrocilismy do Seulu.

Jak bede w domu to zaczne wrzucac zdjecia. Moze dzisiaj beda, ale napewno w niedziele beda.

·
Registered
3,984 Posts
Niezle fotki :)
Gratuluje pieknej zony :cheers:

PS.
Zamierzasz z rodzina odwiedzic jeszcze PL ? Krakow ostatnio stal sie chyba ultra znanym miastem (cnn, bbc, euronews i inne <-- wszyscy w ciagu ostatniego tygodnia nonstop nadaja z Krakowa) :) Acha i trudno nie spytac: jak komentuja w Korei ostatnie wydarzenia z Watykanu ?

·
Registered
562 Posts
Discussion Starter #8
rcube said:
Niezle fotki :)
Gratuluje pieknej zony :cheers:

PS.
Zamierzasz z rodzina odwiedzic jeszcze PL ? Krakow ostatnio stal sie chyba ultra znanym miastem (cnn, bbc, euronews i inne <-- wszyscy w ciagu ostatniego tygodnia nonstop nadaja z Krakowa) :) Acha i trudno nie spytac: jak komentuja w Korei ostatnie wydarzenia z Watykanu ?

PL? Jasne, chyba w nastepnym roku. W tym roku jedziemy do Stanow i Kanady. Chicago, Niagara, Toronto, Montreal, Quebec City, Boston, NYC, Philadelphia i Waszyngton :)

W nastepny roku chce byc w Polsce, w miejscach gdzie jeszcze nie bylismy: Gdansk, Malbork, Mazury, Szczecin, wyspa Wolin, Zakopane, Tatry. I w Europie (napewno Wieden do ciotki i bycmoze albo wyspy brytyjskie albo wyspy greckie).

·
Moderator
4,112 Posts
Świetne fotki - bardzo ładnie tam jest , żeby nie rzec pięknie :) Najbardziej podobają mi się te z Goje do ( no z tej świątynie także są wypaśne ) . Fajnie Koreańczyku , że nam od czasu do czasu podrzucasz jakies fotki - prosze o więcej .
aha pytanie :
czy Twoja żona nie ma jakiejś młodszej siostry na wydaniu ? :D :D ;)

oczywiście to był żart ;)

·
&#24515;&#22312;&#33274;&#28771;
9,821 Posts
Te klify w Goje Do sa wspaniale, uwielbiam takie klimaty, morze i gory. Swiatynie w Gyeongju tez sa rewelacyjne, musze sie wreszcie do Korei wybrac, tyle juz sie nasluchalem i naogladalem zdjec :)

1 - 10 of 10 Posts