Skyscraper City Forum banner
Status
Not open for further replies.
1 - 20 of 56 Posts

·
Moderator
8,191 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Jakiś czas temu padła propozycja kolejnego konkursu ale potem jakoś sprawa ucichła ;) Są jacyś chętni? Jaka tematyka: miejska czy może tym razem "unurban" ?

·
Homo Skyscraperus
22,168 Posts
Blagam niech zacznie się za tydzień :p Musze mature skończyć :p a kiedy mam focić ...

ja bym zrobił tematykę związaną z jaką konkretną działalnością :

-komuniacja
-handel
-biznes

Jednak konkurs powinien być bardzo restrykcyjny ... skoro np. biznes to naprawdę musi on być ... (nie jak było to ze śniegiem u rCube, ktory był w tonach, ale z takiej odległości ,ze prawie nikt go nie dostrzegał )

...inaczej to nie ma sensu.

·
MM
437 Posts
wlasnie nie powinien byc restrykcyjny ;) liczy sie pomysl i pewna 'gra' obrazem, inaczej nie bedzie ciekawie bo co mozna np zrobic w temacie 'komunikacja' ? wszyscy zrobia tramwaj lub autobus...a nie chodzi o to :)

·
Registered
4,992 Posts
jestem za jakimkolwiek konkursem, zawsze to trochę mobilizuje społeczność, jak nie w robieniu nowych fotek, to przynajmniej w szukaniu ich po zakurzonych folderach ;)

·
MM
437 Posts
mozna by zrobic tak na przyszlosc ze osoba ktora wygra daje jakies slowo klucz (jakiekolwiek, 1 co przyjedzie na mysl), ktore bedzie tematem nastepnego konkursu :)

·
Fluorescent Adolescent
3,307 Posts
jestem bardzo za konkursem i bardzo przeciw koncepcji zonca ;]

zreszta mackowiak i tak wygra, nie ma co startować chłopaki, wszystko już pozamiatane ;D

·
Registered
3,981 Posts
Moze poprostu "Architektura" ? :) Wzorem plfoto.com
Bylby to urban plus cos jeszcze, bardziej rozszerzony temat. Warto przejrzec powyzsza strone i zajrzec do katalogu Architektura. Temat rozszerzony bardziej niz urban (nie wykluczajac Urbanu).

Drugi temat to moze "Przyroda" ? :) Wiadomo o co biega w tym temacie :)

·
Boxes rule
1,504 Posts
Konkurs? Jestem za! Tematyka? Koniecznie cos w zakresie "urban". W koncu taka jest tematyka tego forum!

Przykladowe tematy:

1. Kontrasty miejskie
2. Ludzie na tle miasta
3. Komunikacja na tle miasta
4. Blondynki na tle blokowisk :D

A jak chcecie koniecznie przyrode, to wrzuce jakies zdjecie z Chin i Was i tak zagne ;)

·
Moderator
8,191 Posts
Discussion Starter · #14 ·
Ale kombinujecie ;[ Nie lepszy byłby zwykły UPC? Mało kto ma zdjęcia fabryk i tym podobnych rzeczy.

·
Your brain controller
7,941 Posts
Proponuję ruiny, destrukcja, haos. Wszelkiego rodzaju smietniki i pobojowiska to jeden z najbardziej chwytliwych i fotogenicznych tematów.

·
Moderator
8,191 Posts
Discussion Starter · #19 ·
Możemy się umówić że tematem konkursu będzie ogólnie pojęta architektura. Temat nie może być zbyt szczegółowy bo wtedy weźmie w nim udział bardzo mało osób.
W przyszłym tygodniu spytam się Jana czy zorganizuje konkurs a jak nie będzie reakcji to zrobię go sam ;)

1 - 20 of 56 Posts
Status
Not open for further replies.