SkyscraperCity banner

6721 - 6737 of 6737 Posts

·
Registered
Joined
·
162 Posts
Tymczasem w Europie zamknęły się salony Cropp, House i Reserved, które moim zdaniem były swego rodzaju kotwicami tej galerii. Ciekawe czy jest pomysł na szybkie i ciekawe zapełnienie pustych lokali?
 

·
Registered
Joined
·
526 Posts
Sądecka Castorama ma być gotowa we wrześniu tego roku
Nowosądecką Castoramę buduje siedlecka firma MKL BAU. Umowa z generalnym wykonawcą inwestycji przewiduje termin zakończenia prac we wrześniu tego roku.

Centrum handlowe Castorama z asortymentem „dom i ogród” zlokalizowane przy ul. Węgierskiej, w sąsiedztwie supermarketu Rafa będzie miało ponad 10 tys. metrów kwadratowych.

Dla porównania obiek Agata Meble zajmuje powierzchnię 7,2 tys. m. kw.

Przewidziano też miejsce na parking z 350 miejscami postojowymi.
https://www.dts24.pl/sadecka-castorama-ma-byc-gotowa-we-wrzesniu-tego-roku/?fbclid=IwAR2Abh5E97lAfU6ErmReYQTwY0otXxYMGnyB3EOnGZERQ6Ze3QCV795nvQU
 

·
Registered
Joined
·
50 Posts
Na Castoramie robota idzie az milo. Pracuja nawet w niedziele. Od strony Fakro klada juz blache na dachu. Z gory przepraszam ze nie uzywam polskich znakow ale cos mam ze slownikiem i jak ich uzywam to wyskakuja jakies hieroglify.
 

·
Registered
Joined
·
100 Posts
W Gołąbkowicach Wielke towarowanie Decathlon-u :) aż miło
ponoć w części która stoi pusta ma powstać Jula ( ploteczki)
 

·
Registered
Joined
·
268 Posts
Spółka Lomm przygotowała realizację centrum handlowo-usługowego w Nowym Sączu (woj. małopolskie).Pod inwestycję przeznaczono teren położony pomiędzy ulicami Grottgera, Zieloną, Jana Pawła II i Tartaczną.*

W ramach przedsięwzięcia zaplanowano lokalizację supermarketu o powierzchni zabudowy 1,2 tys. mkw. oraz dwóch trzykondygnacyjnych obiektów, w których lokale sprzedażowo-usługowe zajmą ok. 2,5 tys. mkw.*

Projekt inwestycji przygotowało biuro Agencja Projektowa A4.

https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/nowe-centrum-handlowe-powstanie-w-nowym-saczu,80649.html

Też słyszałem o Juli.
 

·
...
Joined
·
5,121 Posts
^^
Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal wg w nowym obiekcie przy ul. Zielonej w Nowym Sączu. Na terenie nieruchomości znajduje się sklep Biedronka, stacja paliw Lotos oraz myjnia bezdotykowa. W kolejnym etapie planowany jet budynek usługowo-handlowy 3-kondygnacyjny. Lokale handlowe o powierzchni od 170 m2 do 500 m2 (projektowane pod najemcę). Parking podziemny i naziemny. Planowane oddanie obiektu: 2020 r.

Opis nieruchomości

https://nowy-sacz.nieruchomosci-online.pl/lokal-uzytkowy,na-wynajem/21383664.html
 

·
Registered
Joined
·
268 Posts
Widziałem że zawisł szyld na pylonie przy CH Golobkowice Decathlonu, w Trzech Koronach również trwają prace adaptacyjne pod salon TX Maxx, jego powierzchnia prawie 2 tys. m2, Castorama również w szybkim tępię buduje swój market, pomimo pandemi duże marki nadal inwestują w naszym mieście, ale jestem ciekawy jak to wszystko będzie wyglądało w dalszej perspektywie, czy centra handlowe dadzą sobie radę, i ogólnie jak to wszystko wpłynie na naszą gospodarke i inwestycje w mieście.
 

·
Registered
Joined
·
100 Posts
Potwierdzone info do CH. GOłąbkowice wchodzi JULA, trwa również przebudowa toalet i ponoć ma powstać tam jakiś box
Co do Decathlonu, gotowy czekają by otworzyć z pompą ( ciekawe kiedy)
 
6721 - 6737 of 6737 Posts
Top