SkyscraperCity banner

1 - 20 of 447 Posts

·
Registered
4,992 Posts
miasta tutaj dużo nie widać, podejrzewam, że w centrum znalazłoby sięparę perełek, ale i tak zdjęcia są fenomenalne!

:cheers:

·
Fluorescent Adolescent
3,212 Posts
bardzo ładne zdjęcia :) i całkiem miłe miasto, chociaż nie wygląda na te 80 tysięcy mieszkańców ..ale to chyba nawet jest jego zaletą.

·
Registered
3,228 Posts
Ładne miasto, do tego pięknie położone i widać że większości śliczne kamieniczki w pobliżu rynku zadbane.
A co do pierwszych zdjęć to już myślałem że mamy do czynienia z zawodowym fotografem ;)

·
---
2,947 Posts
Discussion Starter #10
hif said:
bardzo ładne zdjęcia :) i całkiem miłe miasto, chociaż nie wygląda na te 80 tysięcy mieszkańców ..ale to chyba nawet jest jego zaletą.
Może jest tak dlatego że w centrum miasta dominuje niska zabudowa, a duże osiedla są zlokalizowane zdala od Starego Miasta. Poza tym miasto po potopie szwedzkim podupadło, ponownie zaczęło się rozwijać dopiero w XIX wieku po budowie kolei, natomiast duży wzrost ludności zanotowało po utworzeniu województwa nowosądeckiego, kiedy też zaczęto wznosić duże osiedla.

Polecam thread ze zdjęciami lotniczymi miasta, dobrze tam to widać

http://skyscrapercity.com/showthread.php?p=7307422#post7307422

·
Registered
4,992 Posts
a więc!
nowa zabudowa to strszny kicz, podejrzewam kicz lat 90. ;)
natomiast starsze budynki, szczególnie te odnowione - poprostu miodzio!

moje faworyzowane fotki:

zdrówko!

:cheers:

·
Fortuna favet fortibus
3,020 Posts
SebastianNS said:
kolejna porcja zdjęć:

www.nowysacz.pl[/url]
Piękna fotka, ujęcie jak ze starej widokówki.:)

·
---
2,947 Posts
Discussion Starter #17
Wczoraj na Rynku odsłonieto kolejny prezent panów Koralów, po pomniku papieża teraz zbudowali fontannę tzw papieską. Multimedialna fontanna łaczyświatło i dźwięk, koszt prezentu nie jest znany. W Rynku jestem codziennie bo tam pracuje to postaram się zrobić większe zdjęcia:)

zdj. ze strony Urzędu Miasta

·
Registered
815 Posts
hif said:
chociaż nie wygląda na te 80 tysięcy mieszkańców ..
hmmm, a ja nie znając liczby mieszkańców byłbym skłonny dać miastu zdecydowanie więcej niż 80 tys.

a fotki śliczne:)

1 - 20 of 447 Posts