SkyscraperCity banner
1 - 20 of 46 Posts

·
Registered
3,003 Posts
I have just skimmed the information, but it seems that the project is going to get built. Isn't that right? :) Hopefully they'll start it soon, and we'll get some nice construction pictures.

·
Registered
1,753 Posts
Thanks for the update. Is this the second article that you have gotten Blic to write? My prediction is that besides the Usce twin tower, we won't see any other skyscrapers in Belgrade for at least two to three years unless Genex finds investors for Blok 20 and they follow through with the plans for skyscrapers in the interior of Blok 26. However I would have preferred if several companies would move into the same building. Although competing banks obviously aren't going to move into the same building, an example of this would be Volksbank in Atrium, Raiffeisen in GTC House, and Hypo in Usce. If only they could all move into one even larger building. :D

I hold on to hope for Blok 26. I think that the land left after the construction of the other two buildings will be used properly.

·
Registered
579 Posts
Singidunum said:
^^^
we can`t trust him and even if they make a highrise it will be his design which would be horrible :(
How can you say such things.
1.How do you know you can't trust him? You sleep with his daughter?
2.How do you know it's gonna be his design? First of all he can't run competitions, cause he's a city architect and that's forbidden by law. Maybe it's gonna be somebody from his ex-firm, but that doesn't mean all of them have the same taste.
3.Even if, by some magical extraordinary circumstances, it's going to be his design, how can you tell for sure it' gonna be horrible? Maybe it would be just fine.

And when I only remember you posts befor the elections :|

PS Great work with that connections in Blic!

·
Super Moderator
Grad Oblakodera
38,378 Posts
Discussion Starter · #7 ·
1. No I don`t sleep with his daughter. He hasn't been really sincere before either (Zeleni Venac starts in January 2005-well it's still starting I guess)
2. This was design of Slavija biro too. He was member of the jury and yeah it is forbidden by law (zvanicno ne sme da se mesa u konacnu odluku investitora ali ipak moze) but this is Serbia and when there is corruption in government itself why would city architect be an exception
3. examples of his earlier work in Slavija biro say enough for themselves

and the best one:

And I am suporter of Bogdanovic not Bobic. Maybe he is not perfect (Bogdanovic) but he sure is when compared with Vucic, Kojadinovic etc.

·
Banned
223 Posts
El Kommadante, I don't see what happened to Zemun under Radicals...Zemun was, is and will be best part of Belgrade. And plus it's under Radicals for many, many years. Да се разумијемо, ја не подржавам ниједну србијански странку и може се рећи да ме се и не тиче шта радите, али правити од Радикала неки "страшни суд" и окривљавати их за све проблеме је незрело. Ако ништа треба их поштовати јер имају највеће повјерење свих Србијанаца. Ви форумаши сте у мањини у односту на све грађане Србије.

·
ubahnista
4,625 Posts
Pavle said:
El Kommadante, I don't see what happened to Zemun under Radicals...Zemun was, is and will be best part of Belgrade. And plus it's under Radicals for many, many years.
What happened ?
Zemun transformed in few years to Kioskcity, mafijaska cetvrt, illegalna gradnja svugde na koraku, otimacina placeva, otimacina kulturnog dobra (Magistrat, sediste SRS), provozaj se malo kroz severnije delove zemuna, videces koja je divota to

Да се разумијемо, ја не подржавам ниједну србијански странку и може се рећи да ме се и не тиче шта радите, али правити од Радикала неки "страшни суд" и окривљавати их за све проблеме је незрело.
Ovo i te kako zvuci na "Radikal sam al me sram", nego ko je kriv za sve probleme ?? Mislim ko je vladao u "slavne dane Srbije" ? ;) Jednostavno nek mi se maknu vise s ociju

Ако ништа треба их поштовати јер имају највеће повјерење свих Србијанаца.

Ko to kaze ??!??!
To sto su dobili 28 % na izborima na koje su na jedvite jadi izaslo 54% stanovnistva ne znaci da imaju najvece poverenje.
A cak i da imaju, necu da ih postujem. Recimo da se vratimo u 40te, da sam nemac, da postujem naci partiju zato sto ih vecina zaslepljenih gusaka podrzava ?!?! NIKADA !

Ви форумаши сте у мањини у односту на све грађане Србије.
Mozda i nismo, za razliku od radikalnih ne lajemo, a znas, pas koji laje ne ujeda ;)

·
ubahnista
4,625 Posts
and just for you Ducky

Biseri radikala
biser 01- "Ako tomislav nikolic izgubi prdsednicke izbore,ja se povlacim iz politike" (Vucic)

biser 02- "Nijedan poslanik nece dobiti platu dok se ne isplati zadnja penzija"/ (a na pitanje zasto primate plate:) - "pa sad smo na vlasti!" (srs poslanik pre/posle vlasti)

biser 03- "Mi smo sa Milosevicem bili dok je branio Srbe, a kad ih je izdavao onda nismo"...(a posle smo opet bili sa njim...) (Seselj/Toma/Vucic)

biser 04- "I Tito je imao problema sa nogom pre smrti" (Tomislav Nikolic o Zoranu Djindjicu)

biser 05- "Narko demokrate" (Svi iz vrha srs-a,npr. Gordana Pop Lazic u emisiji zamka ,pink srstv-a)

biser 06- "Sram te bilo, dzukelo jedna" -Toma Nikolic (Skupstinska beseda)

biser 07- "Ma ko je spominjao porodicu Milosevic...(posle 7min.): Pa porodicu Milosevic, nego koga drugog" (Aleksandar Vucic u emisiji zamka,na pitanje na koga se odnosi zakon koji guraju u skupstini)

biser 08- " Sapleo se na Bananu... "(Vojislav Seselj o prebijanju Baralica)

biser 09- " Zardjala kasika"... (Seselj)

biser 10- "Ne vidim nista pozitivno u EU, osim sto je zla" (Toma Nikolic)
biser 10b -"i mi radikali smo za Eu"(prilikom jednoglasnog usvajanja skupstinske rezolucije)

biser 11- "Radnici rade kod privatnika kao robovska snaga" (Toma Nikolic o kapitalizmu i privatnoj inicijativi)

biser 12- "Sadam je prijatelj Srba" (Seselj)

biser 13- "Crvena vestica" (Seselj,ostali - za Miru Markovic,buduceg kolaicionog partnera i sada "jadnu,ugrozenu porodicu Milosevica")

biser 14- "ugrozena porodica" (Vucic u skupstini- za porodicu Milosevic koja trosi milione u inostranstvu)

biser15- "Brak bez dece nije brak" - Tomislav Nikolic na gostovanju na TV Politika

biser16: " Оно што данас у свету Руси бране, више нико не може да нападне " (osim Ukrajine), Toma...

biser17: " Ми смо најстарији народ на свету " Toma,opet

biser18+ Spiska "izdanja" te stranke:

"Геноцидни израелски дипломата Теодор Мерон"
"У чељустима курве Дел Понте"
"Поцепана хашка инквизиторска одежда"
"Хашки досије набеђеног ратног злочинца"
"Стазом славе, у служби отаџбине у иностранству
/ Кина, Ирак"
"Челични војвода"
"Афирмација парламентаризма"
"Суочавање са хашким инквизиторима"
"Четнички војвода пред Хашким трибуналом"
"Жигосање досманлијског бешчашћа"
"Слом савезне државе"
комплетан списак,Томислав Николић:
"Ни победа ни пораз"
"Све за Косово и Метохију"
"Отета победа"

Naslovi sami govore za sebe:
- od genocidnog Jevrejina,preko "staza slave i otadzbine-Irak,Kina"...,pa do "ni pobeda ni poraz" i "oteta pocbeda" Sto su verovatno naslovi vezani za gubitak Kosova dok su bili na vlasti. Sve sami uspesi, jedva cekam nove uspehe,takve uspehe...

biser 19- "IBAR TREBA OSPOSOBITI DA POSTANE PLOVAN" (Miljko Cetrovic,kandidat za gradonacelnika Kraljeva)*

*u Kraljevu je Miljko Cetrovic na poslednjim lokalnim izborima bio kandidat za gradonacelnika. Jedno od njegovih obecanja (a to je bilo obecanje i njegovih predhodnika clanova SRS)je da ce kada SRS dodje na vlast KRALJEVO POSTATI LUCKI GRAD.PITATE SE KAKO? PA TAKO STO , kaze Miljko, IBAR TREBA "OSPOSOBITI" DA POSTANE PLOVAN.Tako ce Kraljevo preko Ibra i Zapadne Morave postati povezan sa Crnim morem. Rece covek i ostade ziv.Inace svako ko je bio u Kv i video Ibar zna da ta reka kod samog usca u Moravu moze da se pregazi a i sirina korita je pedesetak metara!

p.s Thanks to dzony_kv

biser 20-"Ми хоћемо да помогнемо и Коштуници и Тадићу да државне функције на којима се сада налазе обаве тако да дођемо до најбољег решења за Косово и Метохију јер око тога нема погађања. Само што они помоћ нити траже а све мање и заслужују"

biser 21- "Јавне дискусије су маска и свако нормалан се тога клони. " (Toma)

biser 22 - "Ми смо данас припремили један велики камион са обећаних сто персоналних рачунара, сто штампача, сто скенера, сто копир- апарата. То иде на неку царину у Луку Београд. Нисам ни знао да тамо мора да иде."

(Toma legenda,ne zna sta je carina- a hoce da vodi drzavu)

biser 23- "То вам је ко прохибиција у Америци. Неће да се носи јавно алкохол него ће да се кријући носи"

(Pleonazam Tomasa iz serije "sta sam ti skuvao danas,to izedi". Covek je verovatno hteo da kaze: Nece da se nosi javno alkohol, nego krisom)

biser 24- Томислав Николић: " Ја сам био аматерски спортиста, нисам постигао врхунске резултате, није било времена, нисам био посвећен томе до краја. Али је читава та процедура око избора председника Олимпијског комитета била јако смешна "

biser 25- "И ту је мој став јасан. Наша деца, која зовемо малолетницима, већ имају децу. Биолошки сат се променио одавно. То више нису деца" (opet Toma)

biser 26- "Тамо се седишта продају 15,20, то се преноси као акције, као имовина, као породична успомена, као слике. Место на стадиону, једно, два, деле комшије два места, па једне недеље иде један са супругом, идуће недеље иде други, и он сме да поведе децу на фудбалску утакмицу. Ви не смете да пустите дете на фудбалску утакмицу. Значи, није то западна тековина, то је наш изум. Наш..."

(Toma tvrdi da su nas Spanci i ostali prljavi zapadnjaci kopirali za sezonske karte!)

Izjave Vojislava Seselja:

"Inflacija je opet uzela maha, ali ubedjen sam da cemo je drzati pod kontrolom. Mi smo rat docekali
sa ukupnom novcanom masom od 10 milijardi dinara, a sada imamo 14 milijardi dinara. Morali smo
nesto novca da dostampamo, jer ko bi finansirao sve ove radove. Inflacija vam tu dodje kao neka vrsta poreza. Imate 100 dinara u dzepu, inflacija vam to obezvredi, pa imate 80 dinara."
-- Blic, 19. oktobar 1999.

Potpredsednik Vlade Srbije Vojislav Seselj cestitao je u sredu "na junastvu" vlasniku i osoblju jednog
restorana u Skoplju, koji su proslog cetvrtka pretukli 22 britanska komandosa iz sastava snaga NATO stacioniranih u Makedoniji, saopsteno je iz kabineta potpredsednika Vlade.
"Cela Srbija je odusevljena lekcijom koju ste ocitali engleskim okupatorima. Tvoj junacki postupak prava je zaloga srpsko-makedonskog prijateljstva",
navodi se u pismu Seselja vlasniku skopskog restorana "Dva jelena" Sasi Kainovskom-Pankiju, kome se potpredsednik Vlade Srbije obraca sa
"Dragi brate Panki", javlja Beta.
-- Radio B-92, 11. mart 1999.

Povodom uskracivanja viza za ulazak u SRJ jednom broju profesora iz inostranstva (medju kojima je bio i jedan dobitnik Nobelove nagrade), koji su trebali da ucestvuju u radu Alternativne beogradske
akademske mreze, Seselj je rekao da je rec o:
"agentima CIA koji su planirali da se bave subverzivnim delatnostima".
-- Beta, 12. januar 1999.

Na pitanje "Blica" da komentarise zabranu putovanja u zemlje Evropske unije nekolicini jugoslovenskih politicara, medju kojima je i on, Seselj je rekao:
"Za ostale ne znam, ali clanovi SRS nemaju nameru da putuju u te zemlje dok su im na vlasti ovakve govnarske vlade."
-- Blic, 18. decembar 1998.

Odgovor na pitanje novinara da li zna ko je covek koga je Seselj ubio snajperom na pocetku rata u Sarajevu, a za koga se kasnije ispostavilo da je po nacionalnosti bio Srbin: "Znaju Muslimani koga sam ja ubio!"

"Necemo dozvoliti ni predsedniku Srbije, ni predsedniku Vlade, ni ministrima, ni poslanicima, ni drzavnoj upravi da prime platu dok poslednji penzioner i radnik ne bude namiren… Najpre cemo dozvoliti Srbiji da dise, da gradani upoznaju demokratiju, da mogu slobodno da iznose svoje misljenje i da imaju pravo da se njihovo misljenje cuje… Protivim se svakom hapsenju zbog ideja, misljenja i pisanja u bilo kojim uslovima. Pravo na slobodu misli i savesti bice zasticeno zakonom. "
--Program u 100 tacaka

"Uvek je politika SRS bila suprotna SPS, jer su nasi politicki, ekonomski i socijalni programi dijametralno suprotni. Ni u jednu vladu u kojoj sedi i jedan jedini socijalista SRS nece ulaziti. Socijalisticka vlast ne moze da zaustavi kriminal jer je u njega do grla umesana, i to sam njen vrh… Trazimo potpuno ukidanje TV pretplate posto su gradani najnovijim vladinim merama dodatno oporezovani, pa nema nikakvog smisla da im se naplacuje i dodatni harac na gledanje drzavne TV. Mislimo da drzavnu TV treba da finansira vlada i budzeta, a ne gradani. Zasto bi jedino televizija imala sigurne prihode. Ako nemaju dovoljno novca, nek uvedu restikcije, nek smanjuju broj zaposlenih."
--Iz knjige Crveni tiranin s Dedinja

"Ona je veoma slicna Mao Ce Tungu, s tim sto je on objavio neveliku knjizicu citata iz svojih radova, a Mira Markovic tomove i tomove plasira u ogromnim tirazima, pa i ono malo papria na trzistu apsorbuje. Po moralnim karateristikama ova tipicna komunisticka feministkinja podseca na svoje uzore Rozu Luksemburg i Klaru Cetkin, ali ipak najvise na Elenu Causesku. Po popularnosti u svome narodu nadmasila je Prokletu Jerinu… Mislima Mire Markovic najvise odgovoara toaletni papir. Na njemu bi njena inventivnost,kreativnost i originalnost najbolje dosle do izrazaja. Njena licnost bi naprosto bila kompletirana."
--List Velika Srbija, 1995. godine

user posted image

Sekijev podnesak sudskom vecu haskog kazamata

"Обавештавам вас да сам поново заказао посету мог правног саветника Александра Вучића, овог пута за 8, 9,10. и 11. март 2005, а ви можете опет да забраните да ме посети, па поново да покажете колики сте криминалци и говна у људском облику.
Ипак, кад-тад мораћете да ми омогућите посету Александра Вучића јер ја без њега не могу припремити уводни део своје одбране, с обзиром да ће Вучић, по мојим инструкцијама, монтирати трочасовни документарни филм на основу видео-материјала којим располажем.
Александар Вучић не долази да ме посети у својству члана Српске радикалне странке него као мој прихваћени правни саветник. Ја сам га прихватио као свог правног саветника, а ви сви припадници Секретаријата Хашког трибунала, можете само да прихватите да ми попушите курац.
Моји правни саветници нису моји браниоци и зато не морају да испуњавају правилничке услове који су
предвиђени за браниоце. Они само морају да испуне оне услове које им ја пропишем, а ви само даље ометајте припрему моје одбране, па ћете на крају морати да поједете сва говна која сте исрали.
Јебем вам мајку свима, почевши од Ханса Холцијуса па надаље, укључујући и ону битангу Тјарда ван дер Спула. "

Ah, kakav je to vrstan pravnik...

Voja Seselj 1991 u Minimaksoviziji:

"Kada pogodis Hrvata medju oci, one mu ispadnu."
"Kada pucas Hrvatu u vrat, metak mu odmah otkine glavu, pa ne moras ni da ga koljes..."

(Sve ovo je bilo praceno grohotnim smehom i burnim aplauzom publike u studiju)

Evo ga verbalni delikt:
"Draga braćo četnici, naročito vi sa druge strane reke Drine, vi ste najveći junaci. Očistićemo Bosnu od pagana i pokazaćemo im put koji vodi na istok, gde im je i mesto"
Samo što ovi, kojima Šešelj kažu da jedu g...na, tvrde da je ovo komanda jer je izrečena pred postrojenim i naoružanim vojnicima koji su Šešelja smatrali za komandanta. A da je pravi komandant potvrđuje sledeća izjava:
"Идем у хаг да заступам више од десет хиљада добровољаца Српске радикалне странке.Идем да заступам све српске јунаке и борце за слободу,јер у овом рату све што је најчасније у српском народу,сви они који су се јуначки борили на свим фронтовима звали су се Шешељевци или Шешељеви четници.Идем сада у Хаг да тамо виде и како изгледа четнички војвода.Није ми Бог дао да погинем са српским јунацима на првим борбеним линијама,али идем тамо где сам најспремнији и најпоткованији за борбу".

" Engleski govorim, ali nerado. Ne mogu da govorim tim jezikom kad ne mogu da sastavim misao. "
Tomislav Nikolić

"Kad SRS bude na vlasti, svi ministri ce biti praceni"
Koma, again

and again:
"Kostunici vise ne bih verovao da sedne na vreo sporet i da mu voda kljuca u ustima. I kada bi mu para izlazila, i tada bih posumnjao da laze."

"Nisam završio fakultet jer nije valjao Zakon o univerzitetu."
Tomislav Nikolić, poslanik u srpskom parlamentu, visoki dužnosnik Srpske radikalne stranke (sednica Skupštine Srbije, 26. maja '98)

"Život je kratak. Ja to najbolje znam. Radio sam na groblju."
Tomislav Nikolić, 11. oktobar 1993.

"Tog dana ispred savezne skupštine NATO stranke slaviće 53. rođendan svog mentora i tutora, poznatog kriminalca i zločinca, trenutno predsednika Sjedinjenih Američkih Država Vilijama Džefersona Klintona."
(VOJISLAV ŠEŠELJ na predsedničkom kolegijumu Srpske radikalne stranke, povodom opozicionog mitinga zakazanog za 19. avgust)

"Tadić je najviše glasova dobio u užem centru Beograda i u sredinama gde većinsko stanovništvo čine Mađari i Muslimani."
Tomislav Nikolić, pobeđeni predsednički kandidat Srpske radikalne stranke ("Danas")

"Uskoro će Srbi biti gospodari sveta. Već sada Srbi raspolažu tajnim oružjem iz takozvanog Teslinog paketa, predatog 1943.g. ambasadoru Fotiću. Ako samo jedna bomba padne na Beograd - Vatikan, Beč, Bon i Zagreb biće potreseni iznutra silom formule V3=0. Kad se to desi Atlantiđani će se pojaviti i proglasiti Srbe imperijalnim narodom, koji će od tog časa u ime njih zavesti red na zemlji i zagospodariti svetom."
(Milić od Mačve) - nisu radikali al nisam mogao da odolim

Biser 27 - "da sam bio 5 oktobra pored narodne banke, upucao bi dinkica kao zeca" (Toma)

biser28 - "Znam engleski ali ga ne koristim zato sto ne mogu da sastavim misao na tom jeziku" (ili nesto slicno)*

biser29 - "Nisam zavrsio fakultet zato sto nije valjao Zakon o Univerzitetu" (oba Baj Toma Nikolic)*

** P.s. Thanks to Lilli,rtsf

Nekoliko dana pre ubistva Curuvije Vucic je izjavio:

krvavi biser 30 (jubilarni) "Osveticu se kad-tad Slavku Curuviji".
Ove reci Vucic je izgovorio jer je Curuvijin tadasnji list "Evropljanin" obelodanio Vuciceve finansijske malverzacije dok je ovaj bio direktor hale "Pinki".

(inace moze se dodati izjava Mire Markovic: " Narod ce mu se osvetiti ")

in memoriam: Slavko Curuvija '99. Curuvija je pod vladom Sps-Srs, u kojoj je Vucic bio ministar propagande - ubijen ispred ulaza u svoju kucu...
(thanks to Quote)

biser 31 - "Ubedjen sam da ona ima hrvatsko drzavljanstvo. Uostalom, majka joj je bila u maspoku"- rekao je potpredsednik SRS Tomislav Nikolic za ministarku poljoprivrede Ivanu Dulic-Markovic. (tahnks to jek016)

biser 32 - "Kod nas nijed atentat nije bio cisto politicki motivisan...(kasnije u istoj emisiji)... Kod Ibarske magistrale ima indicija da je bila politicki motivisana" (Seselj za jednu emisiju, reprizirano u proces tv-u)
i sad reci da ih respektujem ?!?!?!

·
Registered
579 Posts
You completed the test Singi:) It was nothing personal man, I just wanted to add more optimism (as far as I remember you always were the most optimistic of our forumeres, maybe beside KM).
But if we take the logic from your earlier post, we shouldn't hope for anything good to happen in Belgrade (in architectual sense) till the next elections - well "F" it, I can't wait so long and still have HIGH hopes for Block 26;)

·
Stop the World...
830 Posts
biser 04- "I Tito je imao problema sa nogom pre smrti" (Tomislav Nikolic o Zoranu Djindjicu)
:hilarious , this one could be re-used in a movie, beats all Bushisms.

biser 19- "IBAR TREBA OSPOSOBITI DA POSTANE PLOVAN" (Miljko Cetrovic,kandidat za gradonacelnika Kraljeva)*
PML, serbian radicalism = fascism+poetry

:cheers:

EDIT: zaboravih i biser 33 : Seseljovi dvospratni kiosci na dunavskom keju

·
Banned
223 Posts
Е јебига, сад ми је жао што ишта и написах о Радикалима. Да се зна, нисам њихов симпатизер, али нисам ни противник. То је било чисто размишљање једног Босанца који се понекад заинтересује за ствари у Црној Гори, а понекад, мада ријетко, и за оно што се дешава у Србији. Искрено мислим да имате пропалу земљу, архитектура вам је постала ужас, градови изгледају јако лоше, само се у Београд улаже, држава се распада и тако даље. Боље да не настављам ;)
Добро, напредак се осјети, али тешко да се то може назвати напретком.
Све у свему требаће вам брзо неко као онај лик из Тиране :yes:

Ето, поздрав...и немојте се љутити због овога што пишем, истина је истина. И ја бих волио да вам буде боље, јер ако ништа моји сте Срби, али као и код нас ко год дође на власт лаже, краде и опија се. Разлика је у томе што ми имамо мало више бриге Међународне заједнице.

·
Registered
29 Posts
Људи мени није јасно зашто пишете на Енглеском кад је ово наша дискусија? Видите Бразилски форум тамо се пише на Португалском.

Што се тиче радикала, Стеван је све реко, чисто да се освежи људима памћење. Надам се да се нико неће увредити али је смешно који социјални слојеви подржавају радикале...вероватно 0.1% интелектуалаца итд. Нисам прочито све бисере али је један од најбољих које се ја сећам оно леб за 3 динара, нешто у том фазону.

Павле не верујем да Тирана има јаче пројекте од нас. Пре неки дан сам прошао поред Airport City и гради се озбиљно није зезање. У блицу је јуче расписан конкурс за закуп посл простора у новом ексклузивном насељу у ул Ћирила и Методија...другим речима изграђено је...

·
ubahnista
4,625 Posts
Magi said:
Људи мени није јасно зашто пишете на Енглеском кад је ово наша дискусија? Видите Бразилски форум тамо се пише на Португалском.
Ups, zna da izleti sto se jezika tice, zna da izleti, inace ova diskusija treba da se vodi na srpskom posto je i sam tekst na srpskom

Што се тиче радикала, Стеван је све реко, чисто да се освежи људима памћење. Надам се да се нико неће увредити али је смешно који социјални слојеви подржавају радикале...вероватно 0.1% интелектуалаца итд. Нисам прочито све бисере али је један од најбољих које се ја сећам оно леб за 3 динара, нешто у том фазону.
bogami.

Павле не верујем да Тирана има јаче пројекте од нас. Пре неки дан сам прошао поред Airport City и гради се озбиљно није зезање. У блицу је јуче расписан конкурс за закуп посл простора у новом ексклузивном насељу у ул Ћирила и Методија...другим речима изграђено је...
Ako si stvarno iz beograda, ako imas digicam da li bi mogao da slikas to, ako ne bar mi reci u kom delu grada je airport city, da ubacim to u mapu sta konstrukcijama, baci pogled na ovaj LINK (Pola megabajta). Inace koji nivo gradnje je dostigao airport city ?
Sledece sto bi mogao da uradis, je ako mozes da navedes jos par mesta gde se gradi nesto vece da markiram to u kartu sve.

btw. da li imas MSN Messenger ili ICQ ?

poz steva

·
Registered
29 Posts
Стево, Airport City је на старом аеродрому, близу DHLових канцеларија-стоваришта, илити преко пута мерцедесових сервиса на НБГ, ту је и неки МОЦ. Кренеш од општине нбг ка блоку 70 и биће ти с леве стране. Подигли су већ 1 спрат, а има још доста да се ради.

Још шта ми пада на памет су неке екстра добре зграде у улици близу булевара, кад кренеш од правног ка студентској поликлиници, има бар 4 зграде. Немам нажаост диги кам.

Јавићу још сад морам да палим.

·
Registered
1,753 Posts
The precise location of Airport City is Blok 65.

I already sent Stevan and Singi PMs to inform them of what was happening with Airport City. As most of us recall, Colliers had earlier advertised this project on their website and it was later removed. However, it has recently (within the past week) been posted back on their Projects page indicating that works have probably started again.

Airport City Belgrade (ACB) is the first multiuse office facility in Serbia that merges the latest in building technology, together with a tenant focused approach. More than just a stand-alone office building, ACB is an office/business park that will provide tenants a city within the city.

Upon completion ACB will be in excess of 85,000 square meters of office, storage and retail space. Your new office will be located in much more than a nice building it will be part of the largest business development in the country.

Airport City Belgrade is a self-contained community, a controlled environment and a major business center all wrapped up into one competitive package.

If you would like more detailed information regarding Airport City Belgradecontact Colliers International at +381 11 2663 863 or send an e-mail to [email protected] .
http://www.colliers.com/Markets/SerbiaMontenegro/Projects/

I'm seriously considering sending them an email to see if they would give us some more information.

1 - 20 of 46 Posts