Skyscraper City Forum banner
1 - 20 of 25 Posts

·
Registered
庶民サンプル
6,567 Posts
Discussion Starter · #1 · (Edited)
Tsentralnyj Stadion Czernomorec
Klub: Czernomorec
Cap: 50k
Czas budowy: 12.2007-2010
Stadion jest rezerwowym obiektem UEFA EURO 2012
------------------------------------

Starsze projekty:

------------------------------------:

źródło - http://stadiony.net/project.php?p=132
------------------------------------
Budowa - rozbiórka starych trybun, wywózka wałów ziemnych, trwa palowanie terenu

·
Registered
3,686 Posts
Nie ukrywam, że stadion przypomina mi arenę cyrokową :D Też dobrze, że rezerwowy ;)

·
Registered
庶民サンプル
6,567 Posts
Discussion Starter · #4 ·
nowy projekt (ten z pierwszeg postu stracił jest już nieaktualny). TakiSobie thx ;)
Projekt sporo lepszy (przynajmniej według mnie) od poprzedniego. Sporo szkła, fajna elewacja. Mimo, ze te wizualizacje są dosyć "proste" to wygląda na to, iż dach będzie lekko przeźroczysty, z jakiegoś sztucznego materiału :)

--------------
Stan budowy: demontaż krzesełek, burzenie i rozbiórka starych trybun, wywózka gruzu i gruntu tworzącego wały ziemne (wszystko idzie dosyć szybko, stan na połowę czerwca 2008)

:banana:

·
Richelieu znad zapory
7,143 Posts
Znalazłem kilka innych fotek na stronie ukraińskiej. Aż pchnie się na usta "Licheń rlz" :)
Adres strony jest na zdjęciach. Ogólnie bryła jest ciekawa, tylko te wykończenie po prostu załamka. Chwała, że to jest rezerwowy :)

·
Registered
庶民サンプル
6,567 Posts
Discussion Starter · #12 ·

·
look here -->
5,748 Posts
ale jak widzę te wszystkie ukraińskie stadiony to jedank są one bardzo banalne, zaprojektowane na szybko aby były i tanim kosztem, myśle że nawet kibice którzy przyjadą na Euro zauważą dużo różnicę pomiędzy stadionami w Polsce a na Ukrainie

·
Registered
庶民サンプル
6,567 Posts
Discussion Starter · #14 ·
na szybko? wątpię...
stadion w Odessie to zupełnie nowy obiekt, nowoczesny a wygląd zewnętrzny - tutaj już jest zależnie według gustu. Jakoś szczególnie do gustu mi nie przypadł ale również nie odpycha wzroku.
Jedynie Kijów i Charków się nie popiszą stadionami (a nie zapominajmy, że Charków i Odessa to rezerwa, Kijów będzie gościł finał). Donieck, Lwów będą mieć fajne i ciekawe stadiony, ten w Dniepropietrowsku również zły nie jest. W Każdym razie raczej wszystkie stadiony miast głównych wypadają znacznie lepiej niż te podczas EURO 2008. Oczywiście - stadiony w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku to stadiony znacznie wyróżniające się, jednak Donieck będzie miał również fajny stadion, Lwów też buduje ciekawy obiekt.

·
Richelieu znad zapory
7,143 Posts
^^ Cóż, Ukraina ma nawet ciekawe stadiony. Cóż, Lwów i Donieck są bardzo fajne. Kijów da się przeboleć, a i Dniepropietrowsk jest OK. Masz też rajcę, że te co będą teraz będą lepsze wizualnie od tych na Euro 2008. Mam tylko nadzieję, że uda im się odratować ten w Kijowie i jakoś sensownie jeszcze zrobić.

·
Civil engineer
2,845 Posts
Sou ka, Noruberuto? ;)

Może nie do zamknięcia, ale raczej umrze śmiercią naturalną. Polacy intersowali się nim z racji mistrzostw, a teraz, jeśli ktoś będzie się nim interesować nadal z czysto budowlanych przyczyn, zajrzy raczej na rdzenny wątek ukraiński.

1 - 20 of 25 Posts