SkyscraperCity banner

1 - 12 of 12 Posts

·
Super Moderator
19,069 Posts
Odobrenja postova

Pozdrav novim korisnicima! :) :cheers:

Izgleda da novo instalirane opcije za suzbijanje spama na forumu SkyscraperCity rade i više nego dobro, što uzrokuje automatsko moderiranje postova - forum ih jednostavno ne prikazuje dok ne dobe odobrenje od moderatora.

Dakle, ukoliko ste novi forumaš i odlučite se za slanje slika i druge multimedije, forum bi vas mogao prepoznati kao spam i blokirati vaše postove (događa se uglavnom korisnicima koji imaju do 10 postova), a vama će se mislim prikazati ovakva poruka:

SkyscraperCity said:
Thanks for posting, your post needs to approved by a mod

Ne paničarite ako vam se to dogodi. ;)
Ono što morate napraviti jest poslati bilo kojem od 7 aktivna HR moderatora (Rocky031, vozilo, Semper Fidelis, gorgoroth, ST_dasa, vkreso i ja) privatnu poruku u kojoj navedete što ste poslali i na kojoj lokaciji (navedite thread).

Postove ćemo odobrit, a vi ćete dalje normalno moći koristiti forum.

Ugodno korištenje foruma, MS™.

·
Super Moderator
19,069 Posts
Discussion Starter #2
hm...odlučio sam ipak ostavit thread otvorenim, jer vidim da se ljudi srame javit na PM (čast izuzecima) :D
dakle, tko god novi ima problema s gore navedenim, može i ovdje napisat zahtjev za odobrenje postova :cheers:

·
Super Moderator
19,069 Posts
Discussion Starter #3 (Edited)
Poštovani,

vidim da vas ima dosta koji čekate na odobravanje postova i da vas ta činjenica dosta muči.

Primjećujem da isti post šaljete po nekoliko puta misleći da će ih forum sam odobriti i prihvatiti. Na vašu žalost neće :)

Dovoljno je da postate samo jednom, jer mi moderatori vidimo svaki post koji je moderiran i zasjenjen, tako da je uistinu najlakše samo sve ostaviti kako je dok mi to ne odobrimo, ili poslati PM da vam je post moderiran.

Napominjem i ponavljam, to se događa samo korisnicima koji u svojim prvim postovima šalju linkove (slike, video, thumbnailove itd).

Nemojte da vas to obeshrabri, prestat će kada prijeđete ukupan broj od 6 postova.

Nemojte se također ni sramiti što prije javiti kako bi vam rješili ovaj problem :)

·
Super Moderator
19,069 Posts
Discussion Starter #6
ne savjetujte to ljudima, jer će se svi ti početni postovi u tom slučaju obrisati.
ideja je da se počne diskutirati, a ne da se nabijaju postovi.

mislim da se svatko može strpit i napisat 10 konstruktivnih postova.

·
Registered User
350 Posts
Zašto ne mogu postavljati attachmente na postove, npr slike iz mobitela? Jednom jesam i sada više ne mogu? Nemam dozvolu??

1 - 12 of 12 Posts