Skyscraper City Forum banner

?? :)

1 - 18 of 18 Posts

·
Richelieu znad zapory
7,143 Posts
Dlatego właśnie kocham fotografię i architekturę :) Potrafią razem w parze zdziałać cuda, doprowadzić do obłędu, zachwytu... cudo :cheers:

·
Outside the frame
2,065 Posts
Po prostu nie lubię smażonej wątróbki i dystorsji, dlatego zwróciłem na to uwagę. :)... tym bardziej, że jest to proste do skorygowania... dla jednego jest to mała wada, dla drugiego większa... myślę, że to "czepianie się dla zasady" skłoni autora do programowej poprawy niedoskonałości optycznych przy okazji kolejnych zdjęć... bo chyba o to właśnie chodzi?...

Acha, widzę jeszcze aberację chromatyczną. :D;) (choć w tym przypadku może być cieżko - purple fringing nie zawsze da się usunąć w tradycyjny sposób, tutaj polecam color replacement tool w PS).

Poza tym, zdjęcie fajne, co już wcześniej napisałem.

·
foto-ml.pl
18,693 Posts
Discussion Starter · #12 ·
Po prostu nie lubię smażonej wątróbki i dystorsji, dlatego zwróciłem na to uwagę. :)... myślę, że to "czepianie się dla zasady" skłoni autora do programowej poprawy niedoskonałości optycznych przy okazji kolejnych zdjęć... bo chyba o to właśnie chodzi?...
Też nie lubię wątróbki. A na dystorsję nie zwróciłem uwagi, przepraszam, poprawię się ;)
(choć w tym przypadku może być cieżko - purple fringing nie zawsze da się usunąć w tradycyjny sposób, tutaj polecam color replacement tool w PS).
Jezusmaria, aż musiałem wygooglowac co to jest :nuts:
Ale wielkie dzięki za porady, takie konstruktywne opinie to jest to co uwielbiam w UPC :)

1 - 18 of 18 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.