Skyscraper City Forum banner

?

1 - 11 of 11 Posts

·
Rah'ma'dul
13,760 Posts
Discussion Starter · #4 ·
iso nie jest takie wysokie :) czy byłem centralnie pod tym? Wg mnie tak, przynajmniej tak sie starałem być. Ostrość uciekła natomiast w kolumny, niestety.

·
Registered
1,923 Posts
^^ No, nie byłeś bo wtedy niebieskie koło miałoby środek na przecięciu tych odcinków pomocniczych ;)

Byłem zawsze dobry z geometrii przestrzennej, przez co widzę niedokładność już na pierwszy rzut oka i mnie to wkurza. Trochę się pewnie czepiam, ale co mi tam. Ktoś musi.

:)

·
wartości
17,873 Posts
Słabo. Wystarczyło zwiększyć wartość przysłony dla większej ostrości i położyć aparat na posadzce, w przypadku braku statywu (ISO 800 zabija jakość w tym przypadku), by zdjęcie było technicznie akceptowalne przez dłuższy czas naświetlania. A tak mamy amatorszczyznę. I tutaj pytanie do Ciebie Sławku - znając Twoje foty, co podkusiło się do opublikowania tego zdjęcia tutaj zamiast skasowania go z dysku? ;) Ale spokojnie... pamiętam w UPC wiele podobnych ujęć, Krzycho też miał takie, ale jego były "wypieszczone" - to natomiast mocno mydli i jest "na odwal". Bez oceny.

·
Rah'ma'dul
13,760 Posts
Discussion Starter · #7 ·
I tutaj pytanie do Ciebie Sławku - znając Twoje foty, co podkusiło się do opublikowania tego zdjęcia tutaj zamiast skasowania go z dysku? ;) .
Bardziej ma wartość dla mnie pamiątkową po tegorocznym objeździe Europy:
Berlin-Leuven-Bruksela-Paryż-Alpy niemieckie-Wrocław :)
Dlaczego dałem, troszkę dla zabawy, bo mi się przypomniało o nim, jak zobaczyłem "oko cyklopa", post obok.

1 - 11 of 11 Posts