SkyscraperCity banner

Zapraszam do głosowania :)

1 - 20 of 90 Posts

·
Registered
5,784 Posts
Biurowiec firmy NDG Medica w Olsztynie
projekt - arch. Andrzej Kikowski, arch. Damian Cyryl Kotwicki

Wszystkie zdjęcia pochodzą z serwisu ronet.pl , a pod tym linkiem jest więcej informacji na temat budynku.
Oto krótki cytat z zalinkowanego powyżej artykułu:
"Biurowiec firmy NDG Medica dzięki swej architekturze i eksponowanej lokalizacji ma szansę stać się dla przejeżdżających przez Olsztyn pociągiem jednym z charakterystycznych dla tego miasta obiektów. U osób interesujących się światową architekturą może wywołać skojarzenia z nastawniami kolei szwajcarskich wzniesionymi w Bazylei według projektu pracowni Herzog & de Meuron, bądź też z dziełami architektów holenderskich."

·
Registered
74 Posts
nie przesadzajmy, żeby takie budki dawać do Miss Polski

"Biurowiec firmy NDG Medica dzięki swej architekturze i eksponowanej lokalizacji ma szansę stać się ... jednym z charakterystycznych dla tego miasta obiektów."
Jakiej kurna architekturze? :runaway:

2 z litości

·
Homo Skyscraperus
22,126 Posts
7,5 !! FAJNA BRYLA !! Pogielo Was ??? Kaliszanina rozumiem... kompleks wsi... ale Zombi ??

Pozatym widać, że budowa trwa... od jednej strony nie ma drzwi itp.

·
Registered
8,887 Posts
Gniot? Nie ma architektury? Co Wy gadacie? To jest bardzo dobry budynek, oby jak najwiecej powstawalo takich w Polsce8.5/10

·
Moderator
8,168 Posts
Całkiem porządny mini-biurowiec. Zupełnie nie rozumiem tak surowej krytyki tego obiektu, jest tu cała masa znacznie gorszych ;) 7/10

·
hræddur köttur
4,475 Posts
z zewnątrz dużo lepiej niż wewątrz, ale rozumiem, że oceniamy to, co widzimy. W takim razie 7,5 dostaje.

·
rychtyczny Warnijok!
2,378 Posts
nie no też nie przypuszczałem, że taki dadzą, myślałem, że chodzi o jakiś bank lub o budynek 8piętrowy. Ale ten budynek leży 150m od mojego domku koło torów.
I nie mówcie, że na Zatorzu się rospadają kamienice bo nie ma tu prawie kamienic (tylko poniemieckie szeregowce w dobrym stanie)...
za budynek 4...

·
Registered
278 Posts
kozacki, !!!!!!!!!!!!!!!!!!! bez kitu , z czystym sumieniem 10/10 !!!!!!!!!!!!!!!!

·
Fluorescent Adolescent
3,190 Posts
bardzo mi się nie podoba ;/ pachnie prowizorką, coś mnie w nim drażni

widac ten budynek budzi ambiwalentne uczucia :D

..hmm..3/10

1 - 20 of 90 Posts