SkyscraperCity banner

:colgate:

1 - 6 of 6 Posts

·
bramaportowa.pl
11,057 Posts
Ani skajlajn ani niebo "nie układa" się niestety w nic ciekawego. Mam wrażenie, że chyba podkręcałeś saturację przez co szary na niebie zbytnio został "spłaszczony". 5 (+1 za ogólnie przyjemne wrażenie dla oka) /10.

·
Mam bez liku...
7,633 Posts
Poza interesującą kolorystyką nieba (bywają jeszcze lepsze) nic mnie do tej fotki nie przekonuje.:eek:hno:

·
mmm skyscraper i love you
1,877 Posts
Discussion Starter · #6 ·
Ani skajlajn ani niebo "nie układa" się niestety w nic ciekawego. Mam wrażenie, że chyba podkręcałeś saturację przez co szary na niebie zbytnio został "spłaszczony". 5 (+1 za ogólnie przyjemne wrażenie dla oka) /10.
Nie rozumiem w co ciekawego i niby jak mozna "ułożyć" istniejące kominy, dachy, wieze, anteny...?:nuts: Mam je poobcinać w photoshopie czy jak? ;) Czasem zdjęcia powstają pod wpływem chwili, a tu impulsem było zabarwienie nieba (nikt niczego nie "podkrecał"; osobiscie nie lubie takich ingerencji w zdjecie).
Miło ze zostaje choć przyjemne wrażenie :cheers:

troszke bym aparatem pojechal w prawo. Ocena na dzien dzisiejszy 6/10
A na dzien jutrzejszy jest jaka? :p moze jakby to zdjecie nie mialo juz paru lat to byłoby wykonane nieco inaczej...

Poza interesującą kolorystyką nieba (bywają jeszcze lepsze) nic mnie do tej fotki nie przekonuje.:eek:hno:
Wiem że bywają jeszcze lepsze, ale było dostępne tylko takie... ;)

Coś widze że ta edycja UPC nie nalezy do rozrzutnych punktowo...:lol:
Cięzko zadowolic oglądających ;)

1 - 6 of 6 Posts