SkyscraperCity banner

1161 - 1180 of 1234 Posts

·
Registered
3 Posts
S tim da sam se zeznuo, nisam planirao nocne raditi, tako da nisam ponjeo tripod i sve je rucno radeno po mraku, cak i panorama xD

·
LEGA LEGA!
24,820 Posts
Dobrodošao

i slobodno se ubaci i na Osijek-Photo thread te ostale teme :)

·
Registered
3,503 Posts
Što je bilo?

ništa :D

u tom i je problem

uselili su zakupci u ovim prednjim lokalima do ulice i to je to, u zadnjih godinu dana

kafić ništa, poslovni toranj ništa, stanovi ništa, lokali unutar centra ništa

samo ovaj prednji dio

esseker centar se bar uspio popunit pa je propo, kappa neće ni to uspjet

·
Moderator
28,106 Posts
Koliko sam ja skužio kad sam prolazio,nekog ima u par stanova,vidim ponekad svjetla s prednje strane objekta.

Ali da,žalosno je.

·
Registered
1,492 Posts
Pa zar nisu svi stanovi prodani?

·
Registered
3,503 Posts
Besplatno parkiranje u garaži Kappa centra

Povodom obilježavanja Dana grada Osijeka, u razdoblju od petka, 29. studenoga, do nedjelje, 08. prosinca 2013., godine parkiranje u javnoj garaži Kappa Business Centra potpuno je besplatno.
Garaža u samom centru grada Osijeka nudi udobno i bezbrižno parkiranje 24 sata dnevno i idealno je rješenje upravo u ovim hladnim danima s iznenadnim promjenama vremenskih uvjeta kakvi se najavljuju narednih dana.
Garaža je pod stalnim videonadzorom uz dodatnu zaštitarsku ophodnju, osvijetljena je, vrhunski održavana, a nalazi se samo nekoliko minuta hoda do glavnog gradskog trga i tek korak do Šetača i Trga slobode.
Ovih 10 dana besplatnog parkiranja u podzemnoj garaži u samom centru grada idealna je prilika za predblagdanski šoping i bezbrižnu šetnju gradom. Inače, garaža Kappa BC nudi nekoliko različitih tarifa dugoročnih parkirnih karata za one koji žive ili posluju u istoj zoni parkiranja, što je velika prednost upravo u zimskim mjesecima.

http://www.sib.hr/vijesti/osijek/11609-besplatno-parkiranje-u-garazi-kappa-centra.html

·
Registered
3,503 Posts
nešto je očito krenilo naglo po zlu ili su samo prodavali maglu
Srijeda, 19 Prosinac 2012 21:05
Nakon gotovo dvije godine radova, te više mjesečne odgode, 26 milijuna kuna vrijedan kompleks, kojeg je gradio Osijek-Koteks, raspoloživ je za useljenje u stambene i poslovne prostore a otvorit će svoja vrata početkom siječnja iduće godine.

Iz Osijek-Koteksa poručuju kako je trideset posto kapaciteta popunjeno, a da će do otvorenja, početkom siječnja bit popunjeno osamdeset posto.
U centru bi se osim trgovačkih prostora trebala nalaziti i dva ugostiteljska objekta na južnoj strani.
Crveni, stambeni toranj, od treće do osme etaže sadrži 27 luksuzno opremljenih stanova razne kvadrature, a 12 stanova već je prodano.
http://www.osijek-online.com/arhiva-vijesti/item/5176-otvorenje-kappa-centra-u-sijecnju-2013-godine

1161 - 1180 of 1234 Posts