SkyscraperCity banner

381 - 399 of 399 Posts

·
Banned
5,768 Posts
E evo otkrila se dimenzija zbog koje je Bijela lađa bila remek dijelo.Djelovala je ok (a i sada ne fali) jer se imalo dojam da se radi o skulpturi a ne zgradi.

Na tome prostoru je relano zgrada nepotrebna potrebno je nešto drugo,neki poluskulpturalni objekt koji neće ostavljati dojam građevine.
Ne znam da li ima u HR netko tko je sposoban tako nešto projektirati.

·
Moderator
16,610 Posts
Ja sam znao da od toga nece biti ništa:nuts:

Mislim ostavit ce onu livadu puno govanaca, boca od pijane djece itd,itd. Nit ce biti park, niti neka lijepa zgrada.

"Građani su odlučili da tamo ostane ta livada" da sigurno :nuts:

·
Registered
4,832 Posts
Ma dobro zaključat ću oboje, ako bude kakvih promjena lako se otključa, sekunda posla, pošaljite mi pm il nešto.

·
Registered
196 Posts
Danas sam vidio postavljenu ogradu i dvije kontejnerske kućice na mjestu gdje se trebao raditi ovaj projekt. Ima li netko više informacija?

·
Moderator
27,677 Posts
Ja ništa nisam čuo :dunno:

To onaj dio prema Essekeru? Gledam sad baš po ISPU i ne vidim ništa. Doduše ne uvrste tamo sve što se planira graditi.

·
Moderator
27,677 Posts
Ahaa, to je očito za gradnju pristaništa za kruzere koje će se nalaziti odma ispred toga.

Ja sam baš mislio da je na onom prostoru gdje je restoran bio. Btw. vlasnik te čestice je Žito.

·
Registered
196 Posts
U pravu si. Vjerojatno je riječ o pristaništu za kruzere. Tvrtka Sokol čiji se logo vidi na kontejneru je specijalizirana za takav tip radova.

381 - 399 of 399 Posts