SkyscraperCity banner

161 - 180 of 399 Posts

·
OSIJEK NEPOKORENI GRAD!
3,159 Posts
^^ deki, malo si si previše popio u birtiji :D

^^ hvala Dragomire za informaciju o brodu na Pampasu. Zbilja lijepo izgleda iako se čini nedovršen, a Osijek bi trebao takvu ponudu s brodom definitivno!

·
Registered
351 Posts
^^

^^ hvala Dragomire za informaciju o brodu na Pampasu. Zbilja lijepo izgleda iako se čini nedovršen, a Osijek bi trebao takvu ponudu s brodom definitivno!
Znaš ja sam ti veliki ljubitelj brodova, i volio bih da i Osijek kao grad na velikojm rijeci dobije makar jedan izletnički brod za krstarenje. Inače nema ništa te ljepše od laganje vožnje brodom po velikoj rijeci. Za nas bi bilo interesantna linija od Osijeka do Vukovara ili Iloka.
Mislim da bi uz posjetu Kopačkom ritu to bila sigurno najatraktivnija turistička ponuda koju bi Osijek moga ponuditi.
Naravno uz samo jednu sitnicu potreban je brod...

Nijemci na Rajni imaju stotine takvih brodova plus velike kruzere za duga krstaernja.

Na slici je jedan takav brodić pored grada Heidelberga na rijeci Neckar koja je upola manja od naše Drave.

Mislim da bi ovo Osijeku trebalo pod hitno....

·
Registered
2,084 Posts
Znaš ja sam ti veliki ljubitelj brodova, i volio bih da i Osijek kao grad na velikojm rijeci dobije makar jedan izletnički brod za krstarenje. Inače nema ništa te ljepše od laganje vožnje brodom po velikoj rijeci. Za nas bi bilo interesantna linija od Osijeka do Vukovara ili Iloka.
Mislim da bi uz posjetu Kopačkom ritu to bila sigurno najatraktivnija turistička ponuda koju bi Osijek moga ponuditi.
Naravno uz samo jednu sitnicu potreban je brod...
Potpuno se slažem s tobom! Ali vjerujem da bi i za nas lokalne to bila atraktivna stvar. Uostalom, nedavno je i bilo priče po novinama da će Galija postati pristanište i da će se uspostaviti upravo ova linija koju spominješ.
Držimo fige :)

Inače, bila sam na krstarenju gornjim tokom Dunava i uistinu je nezaboravno iskustvo, poseban doživljaj neusporediv s morskim krstarenjima.

·
Banned
378 Posts
Evo poklanjam vam jednu sliku toga broda, koji je zaista postao simbol zimske luke i naše "rive"....

No ima jedan drugi na Pampasu koga sam slikao još prošle godine. Možda netko zna što je sa tim brodom. Čini mi se da je to netko u privatnoj režiji gradio nekakakav izletnički brod ili restoran. Osijek kao grad na Dravi zaista bi trebao jedan izletnički brod...

to mi camac za pecanje :lol:

161 - 180 of 399 Posts