SkyscraperCity banner

Status
Not open for further replies.
61 - 80 of 4006 Posts

·
Lega
2,419 Posts
Ma bio sam tamo bezveze je, izvana je sve to ok, ali izunutra mi je tako bezveze...

·
Brđanin
2,313 Posts
Imam prijatelja koji je isao u tu skolu i kaze da je zivi uzas.svi su zidovi od stakla i unutra bude kao u stakleniku kada upekne Šaban:)...meni lijepo izgleda, ali odabir materijala (staklo) je totalno profulan (samo zbog funkcionalnosti)

·
na splavu unterstadt
1,100 Posts
Imam prijatelja koji je isao u tu skolu i kaze da je zivi uzas.svi su zidovi od stakla i unutra bude kao u stakleniku kada upekne Šaban:)...meni lijepo izgleda, ali odabir materijala (staklo) je totalno profulan (samo zbog funkcionalnosti)
živa istina, zamisli kako prlji sunce unutra kad zatopli.:lol:

·
Brđanin
2,313 Posts
^^dobro pitanje.
ali moras isto tako znati da je sustav ventilacije u staklenim neboderima neusporediv sa sustavom ventilacije u jednoj srednjoj skoli

·
Banned
378 Posts
ne vidim problem u toj skoli, bio sam hrpu puta u toj dvorani tokom ljeta i jeste vruce, al nista vruce nego u ostalim dvoranama, a mislim da klimatizacija taj problem rjesi bez problema...jedini problem je mozebitna usteda na rezijama i ne paljenje kilma

·
Brđanin
2,313 Posts
^^ma moze biti svasta
Ja osobno nisam ni bio tamo ali eto nisam nista dobro cuo o toj gradevini...doduse taj moj pajdo je bio samo dva tjedna u toj novoj skoli i onda je dosla matura...vjerojatno su se neki problemi i sanirali do sada

·
Brđanin
2,313 Posts
E citao sam tu na dretvi nesto o promenada centru, i iz teksta se da zakljuciti da vec ima projekt za to. ako ima gdje je ili sam ja krivo zakljucio

·
Registered
1,492 Posts
Discussion Starter #73
Nema još projekta, nedavno je raspisan natječaj, prije nekih 2 tjedna... treba pričekati rezultate, odnosno vidjeti pobjednički rad...

·
Brđanin
2,313 Posts
^^aha...ok, svejedno THX:eek:kay:

·
Moderator
16,758 Posts
Novi Most Preko drave Vrijedan Milijardu Kuna
uskoro ce biti završen natječaj za početak gradnje 2,5km dugog novog mosta na Dravi u sklopu koridora 5c

·
Moderator
16,758 Posts
Obavljen je inatječaj za izvođača radova na gradnji južnog traka osječke južne obilaznice. prema procjeni vrijednog 260 milijuna kuna. Cesta ce se praviti od spoja na sutocestu sve do nadvožnjaka (Rosinjača) za Tenju. Nova cesta ce imati zaštitu od buke na svim dijelovima gdje prolazi blizu naselja. i Bit ce rasvijetljenja cijelom dužinom! Gradit ce se i novo čvorište na Vinkovačkoj!

:cheers:

·
Registered
196 Posts
samo da pozdravim sve članove na ovom forumu na koji sam se ja pridružio nakon brojnih problema pri registraciji..
Ovaj forum mi je zanimljiv jer ipak živim u ovom gradu koji ja spavao godinama pa me svaka nova vijest zanima..
uživam u budućem druženju na ovom forumu,pozz Neo

61 - 80 of 4006 Posts
Status
Not open for further replies.