SkyscraperCity banner

Status
Not open for further replies.
81 - 100 of 4006 Posts

·
Lega
2,419 Posts
samo da pozdravim sve članove na ovom forumu na koji sam se ja pridružio nakon brojnih problema pri registraciji..
Ovaj forum mi je zanimljiv jer ipak živim u ovom gradu koji ja spavao godinama pa me svaka nova vijest zanima..
uživam u budućem druženju na ovom forumu,pozz Neo
Pozdrav, dobrodošao... :D
Samo se nemoj uplašit nekih naših sprdnji... Postat će ti jasnije s vremenom... :D

·
na splavu unterstadt
1,100 Posts
vrlo jednostavno:http://www.imagesforme.com/

ovdje uploadaš slika koliko želiš brzo i efektivno. ako ti nešto ne bude jasno pitaj.:)
edit: ajd da pojasnim odmah. klikneš na browse i onda prebaciš sa svog kompa tu sliku, staviš na veličinu 640*480 i onda ideš na upload. nakon toga ti izbaci kodove a ti kopiraš onaj kod koji je za forume i zalijepiš tu gdje pišeš na forum. to je cijela mudrost.:D

·
Moderator
16,750 Posts
...Jebote kolko nas ima!:D Jbg morao sam:D
vidio sam neki dan da u Dg nesto kopaju preko puta Dječjeg Kazališta. (nemislim na trg novi:D) Jel se to isto uređuje ili? Odmah kraj crkve desno.

·
Registered
1,314 Posts
Sve se to uređuje do mjesta gdje počinje ona živica od Saponije (tamo gdje je tramvajska stanica)

·
Moderator
16,750 Posts
E da taj dio pored Saponije. Vidio sam da su uredili sve ispred crkve. Postavili neku rasvijetu što lici na svijeće. Mogao bi netko to otici poslikati!:cheers:

·
Registered
1,492 Posts
Discussion Starter #94
Most preko pruge je njima kapitalni?

·
Registered
1,492 Posts
Discussion Starter #96
Malo sam se igrao u Gugl Skečapu :)

Evo što bi neboder na mjestu rupe i novi pješački most kod bijele lađe učinili za osječki skyline! :cheers:

·
Moderator
16,750 Posts
Bravo Esc dobar si ti!!:cheers:

Dvoranu Na jugu 2 ti svi koriste! I muški i ženski u svim sportovima. A Gradski Vrt koliko vidim koriste ugl ženske. Ali samo onu manju gornju. Nikad se nesjetim otici pogledat koju tekmu.

·
Banned
2,533 Posts
Bravo Esc dobar si ti!!:cheers:

Dvoranu Na jugu 2 ti svi koriste! I muški i ženski u svim sportovima. A Gradski Vrt koliko vidim koriste ugl ženske. Ali samo onu manju gornju. Nikad se nesjetim otici pogledat koju tekmu.
ne znam baš, jesenas sam igrao u osijeku i igralo se u zrinjevcu...

·
Moderator
16,750 Posts
Jug 4

Napokon danas u novinama o Jugu 4!

Gradnja 1500 novih stanova bi trebala početi 2011g % 25-30%novih stanova ce biti namjenjeno socijalno ugroženima građanima.

81 - 100 of 4006 Posts
Status
Not open for further replies.