SkyscraperCity banner

Status
Not open for further replies.
6961 - 6980 of 6994 Posts

·
Registered
852 Posts

·
Moderator
28,132 Posts
Ja nemam ništa protiv nove lokacije bazena,onda će onaj dio uz obilaznicu izgledati puno bolje.Samo se nadam da će se onda taj dio gdje su prije trebali bit bazeni riješiti s nekakvom lijepom modernom zgradom.

·
Banned
281 Posts
uvjeren sam da je raditi novi jeftinije...cca 20k ljudi kao i do sada...ali cisto nogometni, a sadasnji prenamjeniti u atletski

·
Registered
1,396 Posts
zaboravih napisat da ce sad oko 21h na stv počet ona emisija sa Bubalom gdje će biti presjek 2011. i planovi za 2012.
naravno, to pisem za one koje to zanima

@ Seyzmo - nije spominjao obilazicu - mislim da je to rjeseno i kak se ja sceam to treba biti gotovo do iducih lokalnih izbora

·
On Air
2,256 Posts
^^Hvala...nadam se da ce to ici bez nekih pauza...inace cini mi se da radovi jako sporo teku i da ovim tempom nema sanse da zavrse do izbora...mozda ce u proljece ubrzati radove.

·
Registered
1,396 Posts
a obično u zimi ide sporije iako ova zima nije baš zima.

Ova emisija što sam najavio traje više od 1h i zapravo nije bubalo gost nego svi pročelnici..govore o svakoj temi na ovom forumu :)

·
LEGA LEGA!
24,823 Posts
ja ne...

nit bazena, nit paviljona, nit strrosmayerove nit radnih mjesta.... :eek:hno:
bolje u svakom slučaju je..ako gledamo odnos prema građanima i transparentnost..:)

idemo u dobrom smjeru..polako al idemo..

reći su samo ovaj primjer..Bubalo je vozio djecu u vrtić,a prilaz je bio izrauban automobilima sa blatom..on je odma nazvao Unikom koji su to riješili taj isti dan..nasuli zemlju i asfalirali prilaz vrtiću..

·
LEGA LEGA!
24,823 Posts
Izrada Prostorno-prometne studije prometnog sustava grada Osijeka sa širim okruženjem

Poziv na nadmetanje
OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA
28.12.2011

6961 - 6980 of 6994 Posts
Status
Not open for further replies.