SkyscraperCity banner

1 - 20 of 1043 Posts

·
Registered
1,492 Posts
^^

Opa! Ovo predobro izgleda! I super što će 15% nezaposlenih građana Osijeka ovdje naći posao :cheers:

BTW vrijednost investicije je "samo" 20 milijna eura manja od vrijednosti Eurodoma. To će bit prava mrcina :D

·
Brđanin
2,313 Posts
^^

Opa! Ovo predobro izgleda! I super što će 15% nezaposlenih građana Osijeka ovdje naći posao :cheers:

BTW vrijednost investicije je "samo" 20 milijna eura manja od vrijednosti Eurodoma. To će bit prava mrcina :D

Bome hoce, ali eurodom ima neku urbanu vrijednost, a ovo ce kolio sam skuzio biti malo dalje od centra

·
Registered
196 Posts
Discussion Starter #9
bravo neo! evo baš sam maloprije gledao na osječkoj televiziji reportažu o izgradnji portanove. to će biti nešto predobro, kao mali grad.:):cheers:
I još toliko u eurodomu, i eto, 30% nezaposlenih bi moglo naći posao zahvaljujućim tim velikim investicijama :)

ja sam se iskreno pribojavao da neće biti ništa od toga,zbog ova financijske krize,kao što odugovlače sa drugim projektima kao što je avenue mall...:bash:,nešto oni muljaju...

nisam znao da će se još 1000 ljudi zaposliti i u eurodomu,pa to je odlično:banana:

·
Registered
1,492 Posts
ja sam se iskreno pribojavao da neće biti ništa od toga,zbog ova financijske krize,kao što odugovlače sa drugim projektima kao što je avenue mall...:bash:,nešto oni muljaju...

nisam znao da će se još 1000 ljudi zaposliti i u eurodomu,pa to je odlično:banana:
Pa rečeno je već da ti šoping centri i nisu toliko zlo jer u njima pronalaze posao mahom ljudi sa srednjom stručnom spremom koji su inače kategorija koja najteže pronalazi posao

BTW čitao sam da će Portanova imati kvalitetan i iznadprosječan dizajn jer ju je projektirao svjetski poznati arhitektonski studio iz Londona.

·
Registered
196 Posts
Discussion Starter #11
morao sam malo pješačiti zbog slika ali vrijedilo je,ovo je jedan odličan projekt za osijek i nadam se da će biti pokretački kotač za druge veće projekte

·
Registered
1,492 Posts
jel se ove pristupne ceste nalaze u onoj njivi koja će se urbanizirati ove godine, između željezničke pruge i obilaznice?:)
Mislim da je to taj dio, da... tamo di bi trebalo biti ono naselje "južna retfala" ili kako će se već zvati...

·
Registered
196 Posts
Discussion Starter #15
Pa rečeno je već da ti šoping centri i nisu toliko zlo jer u njima pronalaze posao mahom ljudi sa srednjom stručnom spremom koji su inače kategorija koja najteže pronalazi posao

BTW čitao sam da će Portanova imati kvalitetan i iznadprosječan dizajn jer ju je projektirao svjetski poznati arhitektonski studio iz Londona.
apsolutno se slažem s tobom...
što se tiče dizajna,sviđa mi se ovako na prvu ali i da je najružniji na svijetu meni bi se sviđao jer je u osijeku!:banana:

·
na splavu unterstadt
1,100 Posts
Mislim da je to taj dio, da... tamo di bi trebalo biti ono naselje "južna retfala" ili kako će se već zvati...
tako je, južna retfala, ali će se protezati odmah iza portanove pa do našičkog naselja. kontam si da će ulaz biti iz svilajske. a još jedna fora je što će se 100 metara dalje graditi supernova koja će imati oko 50 000 kvadrata.:nuts:
još sam da je znati što će biti sa shopping parkom.:cheers:

·
Registered
196 Posts
Discussion Starter #20
Au jbt al ce Portanova predobro izgledati!! :master: E to ce biti pravi trgovacki centar! :banana: Cak 1000 osoba ce naci posao! A jbt:banana:
ja samo jedva čekam da se ovaj osijek pretvori iz jedne selendre u pravi urbani grad srednje veličine,nešto veličine kao novi sad...:applause:
kada se izgrade svi ovi centri biti će predobro,premda neki odugovlače sa projektima ne znam zašto.:hm:

1 - 20 of 1043 Posts