SkyscraperCity banner

1 - 20 of 54793 Posts

·
Registered
62,851 Posts
Discussion Starter #1
Witam, to zowu Ja :) ( wypuścili mnie na przepustkę- ze szpitala, to rzuciłem się do robienia zdjęć- prawdopodobnie ostatnich na długi czas- po operacji będę mniej mobilny :eek:hno: , chciałem poczuć jeszcze raz wielkomiejskość POZNANIA )
tak nieskromnie: MOJE ZDROWIE :cheers:

na początek taki lajcik

no to jedziemy z tym koksem :)

pierwsze z prawej- hol PKP ( dworzec główny )- fajny mają pasażerowie widoczek :)

i na koniec piękny platan w parku Wilsona

·
Registered
62,851 Posts
Discussion Starter #4
No no...

Zafundowałem sobie jeszcze jedną wycieczkę- i rezultaty przeszły moje oczekiwania ( to tak skromnie :) ). Widzę, że wizja hospitalizacji działa na mnie uskrzydlająco :lol: Oceńcie sami:

ot taka malownicza '' kupa '' konarów

a teraz katedra z różnych stron

most Rocha

ot taka ładna kamienica

a teraz Malta

mościk Królowej J.

widok na Politechnikę

zahaczyłem też o targi

oto nowe atrium

z zewnątrz

a tu piękny platan w parku Wilsona

rondo Rateje

i Warta

a tu różne widoki na centrum

i zbliżonko

a tu znów mój ulubiony park Wilsona

i taki filigranowy widoczek

a tu trochę '' cięższy ''

·
Canonier
3,224 Posts
fajne fotki..
Dzis byla niezla pogoda na spacerek i widze ze w pelni to wykorzystales...
Dymales z buta ten caly kawal??

·
marcel
125 Posts
Genialne fotki! Życzę szybkiego powrotu do zdrowia żebys mógł jak najszybciej wznowic fotografowanie jednego z moich ulubionych miast. 3maj się!

·
Registered
62,851 Posts
Discussion Starter #8
Ponieważ wątek poszedł w zapomnienie a Poznań cosik tak jest słabo prezentowany ostatnio- mały update ( po polskiemu siakoś tak nie pasuje- doładowanko ? ). Nic nowego ( z racji skromnych możliwości fizycznych )- tylko mix już zdaje się zamieszczanych kiedyś- ale może ktoś nie widział jeszcze:eek:hno: .

·
ɔıɔıɯʞ ʎuz&#596
1,639 Posts
fajna ta fota \/

strasznie czysto i rowno sie zrobilo :)
Coraz rzadziej się potykam biegając po centrum, to dobry początek.

Wracając do setu - Pawelski - fatalna pora roku do cykania fot, ale dajesz rade, rób większą selekcję i będzie git :). Działaj i dbaj o zdrowie :)

·
Registered
62,851 Posts
Discussion Starter #12 (Edited)
do subs

Hm... dzięki za uwagi- ALE- "większą selekcję" ??? ... Cóz patrząc na inne sety
( choć za wiele ich nie ma o Poznaniu :eek:hno: ) to i tak wypadam nieźle- staram się co bardziej fotogeniczne obiekty pokazać- oczywiście zdażają się wpadki- ot coś mi się podoba choć za ładne nie jest :) - zależy też od podejścia- czy chcę pokazać "zwykłe" miasto czy reprezentacyjne miejsca. A nie chcąc nikogo urazić prezentowane tu zdjęcia Poznania są w większości średniego polotu. Marzy mi się baza reprezentacyjnych ujęć miasta by każdy zaglądający tu człowiek oglądając te zdjęcia z zaiteresowaniem stwierdził- ŁADNE, MOŻE KIEDYŚ TAM POJADĘ :)

...byle bym był dobrze zrozumiany- DZIĘKUJĘ za uwagi, chcę tylko przedstawić swoją wizję ^^

·
Poznaniak:)
2,281 Posts
^^Zazwyczaj jak ktoś ogląda zdjęcia Subsa to tak mówi ;) Ale Ty też nieźle sobie radzisz. Czekamy już na wiosnę i fotki z niebieskim niebem i zielonymi drzewami.
Patrząc na to zdjęcie które przytoczył Subs zastanawiam się czy są jakieś plany remontu elewacji starej części Akademi Muzycznej. Przydałoby sie coś też z tym zrobić a nie tylko budować nowe gmachy obok.

·
Registered
62,851 Posts
Discussion Starter #15
???

Otaką pierdołę tyle chałasu ??? Hm... mine to w ogóle nie przeszkadza ( z racji wyrazu- miejskiego tych zdjęć- jak miasto to i ludzie i samochody i bilbordy i napisy, nieraz i kosz na śmieci :) hm... czy "europejskie" zdjecia muszą być ascetyczne ??? )

·
Moderator
11,791 Posts
^^ To nie jest pierdoła. Przed Zamku Cesarskim, obecnie Centrum Kultury, zamiast zachęcającej przestrzeni publicznej, mamy parking z zajebistą przyczepką kempingową dla ciecia. Niech sobie będzie i parking, ale pod ziemią. Tutaj mogłaby być jakaś mała architektura, fontanna, ławeczki, rzeźby...

·
Registered
62,851 Posts
Discussion Starter #17
spoko luzik

To fakt, że ten parking oszpeca to miejsce ( ale w kwestii zdjęcia to pierdoła- takie małe P :) )

·
Poznaniak:)
2,281 Posts
Tak, z ta przyczepą to racja. Skoro już Zamek chce dorobić na samochodach to mogliby się wysilić na jakąś stylizowaną budkę pasującą do historyzmu budowli.
Tak na marginesie ciekawi mnie jaki % kierowców aut z parkingu wchodzi do środka Zamku a ile % tylko pod Zamkiem stoi a załatwia sprawy gdzieś indziej.

·
Registered
62,851 Posts
Discussion Starter #19
No dobra tak żebyście o mie nie zapomnieli :lol:

moje ulubione :)

... zaraz dam jeszcze :)

·
Fook eet!
6,215 Posts
Tak, z ta przyczepą to racja. Skoro już Zamek chce dorobić na samochodach to mogliby się wysilić na jakąś stylizowaną budkę pasującą do historyzmu budowli.
Lepiej żeby czegoś takiego nie robili. Usunąć przyczepę można w pięć minut, a wyburzanie jakiego histerycznego klocka byłoby droższe i trudniejsze.

Tak na marginesie ciekawi mnie jaki % kierowców aut z parkingu wchodzi do środka Zamku a ile % tylko pod Zamkiem stoi a załatwia sprawy gdzieś indziej.
Co za różnica. Ten, kto wpadł na pomysł urządzenia tam parkingu, powinien zostać wychłostany i wypędzony z miasta.

1 - 20 of 54793 Posts