Skyscraper City Forum banner

:dunno:

1 - 5 of 5 Posts

·
.
2,959 Posts
Dziwny ten konkurs, naprawdę. Myślałem, że będzie wysyp prac, bo w naszych miastach przecież takich miejsc nie brakuje, a się okazuje, że niby proste rzeczy przedstawic jest najtrudniej. Nie dobijam Cię ;) to tylko moje zdanie. W sumie jak już koniecznie chciałeś przedstawic wejście na peron (brrrr... aż mi się przypomina, co widziałem w przejściu podziemnym w Iławie przed remontem) mogłeś wybrac takie bez przestrzału na drzewa, skupic się (znaleźc jakieś potagowane, odrapane) na ścianach... Lulku rób zdjęcia dla siebie, wtedy zrobisz najlepsze :)

·
not perfect but trying
2,319 Posts
mysle, ze temat jest ciekawy ale jego interpretacja wymagva wiecej pracy niz oczywistosci. Marudzisz Awik. Miasto i jego ciemna strona to nie tylko mrok z cienia wychodzacy ani brzydka okolica.. A mam wrazenie, ze tego wlasnie na zdjeciu szukasz.. Miejskosci i brzydoty pokazujacej cos brzydkiego.. W moim odczuciu 'mroczna strona miasta' to miejsce pomijane, zle wykorzystane.. gdzies, gdzie stalo sie cos zlego i nie mowi sie o tym zbyt wiele... Ale takze poprostu ta czesc miasta, ktorej nie widac na co dzien badz kojarzy nam sie z czyms zlym.

Wszelkie tunele, przejscia podziemne czy ciemne schody to doskonale wpasowany choc nieco oczywisty motyw. Ale nie szukajmy niezwyklosci w zwyklyn swiecie. Wszystko juz bylo, mozemy pokazac tylko to, co widzielismy, a co widzialy juz inne osoby.. Nie badzmy zbyt krytyczni dla miejsc, a skupmy sie na zgodnosci foto z tematem i na klimacie tego zdjecia.

Mnie to foto podoba sie choc nie powala..
Dam 8,5 ale ocenie jak zobacze na duzym ekranie.

1 - 5 of 5 Posts