SkyscraperCity banner
1 - 20 of 101 Posts

·
Banned
1,060 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Odkryłem ostatnio ze mam nowe hobby :) a mianowocie wzrost adrenaliny który pragne dostarczyć sobie przez kożystanie z Parków Rozrywki.

Chciał bym zebyście dodawali tutaj wszystkie parki jakie istnieją w Europie. Sam byłem w 3 :

Mirabilandia - Włochy

Phantasialand

Disneyland

W chwili obecnej najbardziej interesują mnie informacje na temat parku rozrywki w Holandii.

·
Registered User
124 Posts
Osobiście bardzo polecam Heide-Park k. Hamburga (Soltau)

Warty polecenia rekordowy 60-metrowy drewniany Kolossos.

·
Canonier
3,219 Posts
ile do HP kosztuje wlot?

·
Registered
793 Posts
w mirabilandii hansa parku i soltau byłem, polecam soltał i mirabilandię, szczególnie soltau, bo ma chyba guinessową zjeżdżalnię 120 m. Masakra, można się dzieciakiem poczuć.

·
Pobierowo jest OK!
12,527 Posts
Ja byłem w Belevarde Park (Belgia), Disneyland pod Paryżem, Phantasialand (ostatni drugi raz) i kilka innych. Najbliższy wypad za niecały miesiąc do Heide Parku. Bilety już nawet kupione :)

·
Canonier
3,219 Posts
Na HP szykuje sie we wakacje ale za tydzien jade na łikend do Holandii i chciał bym wpaść do jakiegoś parku... tylko ze nie wiem czy są tam jakies:|
bylem pod Appeldoon w Juliana Toren...
kiedys mi sie super wydawalo ale jak ostatnio fotki ogladalem to chyba male jednak bylo

·
Registered
793 Posts
jak ktoś już wcześniej napisał park Efteling, zamieszczę foty, przeciętny, ale nudzić się nie będzie

·
Registered
793 Posts
Fotki z Eftelingu

brama wejściowa

z cyklu rozmowy z Elfami

największa kolejka

z cyklu: przemarsz kaczek

mówię, nie jest źle, najlepiej coś wypić, przed wejściem, podwójna rozrywka;)ale do mirabilandii czy heide parku daleko:cheers:

·
Poznaniak:)
1,854 Posts
W Eftelingu byłem, ale z tego co pamiętam będąc w Holandii mozna skoczyć od razu do Belgii do Bobbejaanlandu. Mimo że było to ładnych parę lat temu to pamiętam że dość blisko granicy to było ;)
Najlepiej zajrzeć na tą stronę http://www.parkrozrywki.pl/index.asp Można tu zobaczyć katalog parków w Europie.

·
rasowy trójmieszczanin :)
103 Posts
Ja osobiście polecam Park Asteriksa pod Paryżem. Niestety fotek nie mam. Mnostwo atrakcji, na duzej czesci mozna sie zmoczyc odrobine. :nuts::nuts::nuts:

·
ɔıɔıɯʞ ʎuz&#596
1,639 Posts
Wesoły wątek, byłem lata temu w Hansa parku Eftelingu i Phantasialandzie, teraz na sam widok fot robię się zielony i dostaję choroby morskiej :)

1 - 20 of 101 Posts