SkyscraperCity banner

861 - 870 of 870 Posts

·
Registered
21 Posts
На новоизградения паркинг до ул. Роза вече редовно има по няколко коли, паркирали в зелените площи. Довечера ще снимам и ще подам сигнал в сайта на общината пък да видим дали ще предприемат нещо.

Отделно, плочките на новите тротоари в Цветния само вятъра дето не ги е отвял още, но това не е за тази тема. Калпава работа.

·
Registered
11,201 Posts
Винаги така става с нови паркинги. Това трябва да се съобразява при проектирането, макар да не е лесно без синя зона.

·
Registered
31 Posts
Какво ли е усещането да живееш все едно насред паркинга на някой хипермаркет ?!
Аз лично бих се срамувал (нежели да се хваля) така да изглежда един сравнително централен район на града, в който кметувам...
Но пък 'масите' си го харесват, виждайки коментарите в лицекнигата, така че - какво значение има мнението на няколко души тук....
"Масите" го харесват в ФБ понеже кмета или който му администрира страничката трие негативни/критични коментари. Мога да ти го кажа като потърпевш с изтрити коментари, от известно време съм и блокиран да не мога да пиша нови. Познавам и други блокирани. :eek:hno:

И това само за общо 1-2 критични коментара, или зададен неудобен въпрос за изпълнението. Не е като да съм напсувал някого, писал всеки божи ден, или да не е бил конструктивен коментара. :lol:

·
Диване!
14,150 Posts
Точно там където си снимал вечер е заето. Просто си улучил такъв ден, в който има някаква учиническа ваканция/грип. Мини днес да видиш пак дали е така.
Минах от там преди 10-на минути.

Бонус снимки от друго място в СЗ:

·
Registered
11,201 Posts
Визирах Любен Каравелов след Сватбения център. Там май не си снимал. Трябваше да уточня предното мнение.

·
Диване!
14,150 Posts
^^
Дори и улицата там да е заета, това не е проблем, защото около училището има изобилие от свободни места.

·
Registered
11,201 Posts
Така е. В районите с обществени сгради вечер е пустош. Например около ЖП гарата.

861 - 870 of 870 Posts