SkyscraperCity banner

Twoja ocena =

1 - 18 of 18 Posts

·
foto-ml.pl
18,403 Posts
A po oceniam sobie teraz :|

Zdjęcie fajne, podoba mi się i bardzo lubię takie klimaty. Ale mam dwa "ale" ;)
Ramka. Wiem że zabieg stylistyczny, acz nie przemawia to tak do mnie. Drugie "ale" to dół zdjęcia. Osobiście ciąłbym te 1-1,5 cm aby linie perspektywy schodziły się równo.

Mimo tych dwóch rzeczy zdjęcie fajne i bez wahania wciskam 9 :)

·
Registered
10,624 Posts
Tak żeby uczestniczył w zdjęciu. Bo dla mnie teraz nie bardzo uczestniczy tylko jest jak wystająca latarnia, którą ktoś zapomniał obciąć. W ogóle widziałbym tutaj poziomy kadr, w proporcjach 1:2 a pasażer gdzieś w 1/3 od lewej strony. No i przede wszystkim widziałbym tu kolor, ale to wszystko moje widzimisie.

·
City & Colour
13,279 Posts
Discussion Starter · #7 ·
Po to umieściłem gościa w połowie kadru, żeby był głównym punktem, od którego będą się rozchodzić linie perspektywy, i które będą skupiać na nim uwagę. Nie wiem jak duży masz monitor, ale pomniejsz sobie zdjęcie, żeby zobaczyć je w całości, to zobaczysz jaki miałem zamysł.

·
Banned
4,071 Posts
Jak dla mnie kompozycja jest ok, podoba mi się kwadrat i zbiegi i widzę sens, że ludzik jest tam gdzie jest, ale sam ludzik mało wyrazisty, nie dośc, że sam w sobie jest trochę nijaki, to jeszcze słabo go widac. Jeśli to on ma byc głównym bohaterem zdjęcia, to powinien byc czymś więcej niż tylko grupą pikseli.

·
Owce
3,739 Posts
lubie takie ekstremalne kompozycje (w sensie umiejscowienia bohatera), ale ta jest az nadto , facet prawie zlewa sie z ramka , i tylko ona zapobiega , zeby nie wypadl z kadru ;)

·
wartości
17,857 Posts
Zgadzam się z opiniami, że pasażer jest za blisko lewej krawędzi zdjęcia. Mógłby być umiejscowony gdzieś tak w 1/4 odległości od krawędzi. Ale ogólnie kompozycja i koncepcja na duży plus! Ramka na minus. :)

1 - 18 of 18 Posts