SkyscraperCity Forum banner

Twoja ocena =

1 - 18 of 18 Posts

·
foto-ml.pl
Joined
·
19,457 Posts
A po oceniam sobie teraz :|

Zdjęcie fajne, podoba mi się i bardzo lubię takie klimaty. Ale mam dwa "ale" ;)
Ramka. Wiem że zabieg stylistyczny, acz nie przemawia to tak do mnie. Drugie "ale" to dół zdjęcia. Osobiście ciąłbym te 1-1,5 cm aby linie perspektywy schodziły się równo.

Mimo tych dwóch rzeczy zdjęcie fajne i bez wahania wciskam 9 :)
 

·
Registered
Joined
·
11,195 Posts
Tak żeby uczestniczył w zdjęciu. Bo dla mnie teraz nie bardzo uczestniczy tylko jest jak wystająca latarnia, którą ktoś zapomniał obciąć. W ogóle widziałbym tutaj poziomy kadr, w proporcjach 1:2 a pasażer gdzieś w 1/3 od lewej strony. No i przede wszystkim widziałbym tu kolor, ale to wszystko moje widzimisie.
 

·
City & Colour
Joined
·
13,579 Posts
Discussion Starter · #7 ·
Po to umieściłem gościa w połowie kadru, żeby był głównym punktem, od którego będą się rozchodzić linie perspektywy, i które będą skupiać na nim uwagę. Nie wiem jak duży masz monitor, ale pomniejsz sobie zdjęcie, żeby zobaczyć je w całości, to zobaczysz jaki miałem zamysł.
 

·
Banned
Joined
·
4,140 Posts
Jak dla mnie kompozycja jest ok, podoba mi się kwadrat i zbiegi i widzę sens, że ludzik jest tam gdzie jest, ale sam ludzik mało wyrazisty, nie dośc, że sam w sobie jest trochę nijaki, to jeszcze słabo go widac. Jeśli to on ma byc głównym bohaterem zdjęcia, to powinien byc czymś więcej niż tylko grupą pikseli.
 

·
Owce
Joined
·
4,643 Posts
lubie takie ekstremalne kompozycje (w sensie umiejscowienia bohatera), ale ta jest az nadto , facet prawie zlewa sie z ramka , i tylko ona zapobiega , zeby nie wypadl z kadru ;)
 
1 - 18 of 18 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top