Skyscraper City Forum banner
1 - 8 of 8 Posts

·
Registered
585 Posts
^^
Všeč mi je, kako ti ljudje na vizualizacijah prihajajo iz cerkve z nakupovalnimi vrečkami :)

Sicer pa, kaj več o projektu?

·
EL DŽEJ
8,954 Posts
Kaj se bo to gradilo ali kaj?Če ne lahko odpremo na stotine threadov in vse kar je bilo kdaj planirano.

Drugače bi lahko odprli thread džamije v Ljubljani.Tudi drugje imajo sem videl na podforumih.
BTW, če je že govora o verskih objektih, sedež apostolske nunciature v LJ se že na veliko gradi.

·
Registered
12 Posts
Discussion Starter · #6 ·
Kaj se bo to gradilo ali kaj?Če ne lahko odpremo na stotine threadov in vse kar je bilo kdaj planirano.

Drugače bi lahko odprli thread džamije v Ljubljani.Tudi drugje imajo sem videl na podforumih.
BTW, če je že govora o verskih objektih, sedež apostolske nunciature v LJ se že na veliko gradi.
The project (as far as I know) will be built. The use of stock characters with shopping bags is an unfortunate mistake :)

I couldn't find any good info on Apostolic Nunciature to Ljubljana, at least for their buildings. Is there anyone who can provide some info?

I also would like to ask if it's appropriate to open a thread about religious buildings (churches, mosques, synagogues, etc...) in Slovenia or change this thread into one?

·
Registered
134 Posts
1 - 8 of 8 Posts