SkyscraperCity banner

61 - 80 of 166 Posts

·
Registered
352 Posts
Naissssssss:)
Nice nice, dar si la Durau e fain de tot, zapada pana la genunchi.
Drumul axial destul de circulat, noi am fost mai multi si am legat 3 sanii la o masina din Izvor pana in Durau, nebunie :nuts:

Pacat ca nu se investeste serios aici, o amarata de instalatie de transport pe cablu care cara schiori in varf.

Cu scuzele de rigoare ca stric formatul paginii dar atasez o panorama mai larga.

·
Registered
5 Posts
Vin si eu cu 2 panorame dintr-o zona unde am mai tras ceva cadre,mi s-a parut prea ok cerul si soarele de azi arata frumos pt a nu da o fuga pana acolo...insa acum era mult mai frig si zapada mai mare fata de data trecuta :lol:.

·
Registered
352 Posts
Baza Hipica Virgil Barbuceanu Piatra-Neamt
Imagini cu valoare informativa mai mult, o serie proasta din cauza timpului zilei prost ales (nu de mine :bash: ) pentru fotografiere si pe fuga.

·
Basarabia e Romania
18,366 Posts
^^ home sweet home :cheers:

Partieeeee

·
Basarabia e Romania
18,366 Posts

·
Registered
5 Posts
Alea chiar sunt lebede ? :D Hmm,cum de au ajuns pe lacul Batca Doamnei ? Acolo cresc ? Parca stiam ca astea sunt destul de scumpe,furau tiganii prin Viena parca :)) La noi nu valoreaza asa mult ?:lol:

·
Basarabia e Romania
18,366 Posts
^^ ^^ 09 February 2010
Mi s-a facut dor de casa :)

·
Basarabia e Romania
18,366 Posts
Parcul Central ... probabil 2006/2007. Intre timp a aparut o fantana de tot rahatul in locul celei din poza :eek:hno:

·
Basarabia e Romania
18,366 Posts

·
Basarabia e Romania
18,366 Posts

·
Basarabia e Romania
18,366 Posts
Paste 2010

61 - 80 of 166 Posts