Skyscraper City Forum banner

Ocena:

1 - 11 of 11 Posts

·
wartości
Joined
·
17,877 Posts
Discussion Starter · #3 ·
No ale najlepsze jest to, że tam jest właśnie taki nowy łącznik między budynkami, bez którego to zdjęcie w ogóle by się nie wyróżniało. Wrzuciłem tę fotę tak na próbę, traktując ją jak taką bazę do np. okładki płyty, gdzie na górze i na dole można by fajnie wkomponować napisy (artystę i tytuł). Taki eksperyment-prowokacja, do dyskusji, dla klimatu. :cheers:
 

·
wartości
Joined
·
17,877 Posts
Discussion Starter · #5 ·
^^ Przypomina mi się zdjęcie z barierką. ;) I opinie: "gdyby nie ta barierka - byłaby świetna pocztówka" - w d... mam pocztówkę, barierka jest najważniejsza! :lol: Jak może coś, co jest punktem wyjścia kadru, jest jego graficznym meritum, psuć kadr? To kadr psuje mi górę! :cheers:
Wiem, że jestem nierozumiany, cóż - niektórzy tak mają.
 

·
Registered
Joined
·
2,487 Posts
Ech, te wrocławskie kontrasty... :) O ile piekiełko jestem w stanie zrozumieć (i się pod nim podpisuję), o tyle góra kadru do mnie nie przemawia. 7
 

·
Registered
Joined
·
20,850 Posts
To kadr psuje mi górę!
Za zły kadr ode mnie siedem. Osobiście nie przemawia do mnie ta "kompozycja" w ogóle. Przykro mi. A taka "dominata" na fotce w postaci 25% - powierzchni zdjęcia - poziomego łącznika między budynkami zbyt mocno negatywnie kontrastuje z tytułowym "za rogiem". Że o nawiązaniu do piekła nie wspomnę. :)
 
1 - 11 of 11 Posts
Top