SkyscraperCity banner

161 - 169 of 169 Posts

·
Registered
Joined
·
972 Posts
lądowisko dla śmigłowców przy szpitalu ,a obok mc donalds powstaje Vendo park handlowy
Przynajmniej wiadomo już co budują obok szpitala ale nie wiem czy to jest dobre miejsce na park handlowy i McDonald. Prędzej można by ten teren przeznaczyć pod przyszłą rozbudowę szpitala lub park niż kolejne miejsce handlowe. 

·
Registered
Joined
·
22 Posts
Przynajmniej wiadomo już co budują obok szpitala ale nie wiem czy to jest dobre miejsce na park handlowy i McDonald. Prędzej można by ten teren przeznaczyć pod przyszłą rozbudowę szpitala lub park niż kolejne miejsce handlowe.Tak chcieli mieszkańcy Piekar Ślaskich chcieli KFC to mają teraz będą mieć MC Donalds
 

·
Registered
Joined
·
2,646 Posts
Brawo!

"Jak poinformował wiceprezydent Piekar Śląskich, Krzysztof Turzański, w niedalekiej przyszłości stary niszczejący budynek na ul. Bytomskiej (teren dawnego Zametu) zostanie odnowiony i nie będzie już swoim wyglądem straszył. Kupiła go piekarska firma Progresja. Prace projektowe w tym temacie ruszyły w połowie września tego roku.

....

Teraz został on odkupiony przez piekarską firmę Progresja, która - co ciekawe - współpracuje z Polską Agencją Kosmiczną i podpisała nie tak dawno dwuletni kontrakt z Europejską Agencją Kosmiczną na realizację projektu badawczego.
Spółka zapewniła, że w przyszłości wspomniany budynek przy ul. Bytomskiej będzie wizytówką Piekar Śląskich. Wiadomo na pewno, że w połowie września rozpoczęły się prace projektowe."

 
161 - 169 of 169 Posts
Top