Skyscraper City Forum banner
1 - 14 of 14 Posts

·
Banned
6 Posts
Discussion Starter · #1 ·
I zadnji deo...malo oskudan ali sta da se radi. Nismo imali puno vremena za "stari grad" (100% unisten tokom rata ali renoviran do zadnjeg detalja vrednim rukama Poljaka) , najnoviji varsavski trzni centar "Zlote Terasy" je jedan od najlepsih sto sam video u zivotu...steta sto nisam imao tripod za malo bolje nocno slikanje:(

·
Banned
6 Posts
Discussion Starter · #2 ·
Napustamo Varsavu...sledeca stanica Balticko more, zamak Malbork i TriCity (Gdanjsk, Sopot, Gdinja) - metropolis od skoro milion stanovnika

·
Banned
4,790 Posts
ja opet moram porediti. Podsjeca me na novi sad u odredjenim elementima.
Imaju li oni uopste neki veci istorijski dio?
na osnovu slika djeluje da nemaju i koje su ima najinteresantnije turisticke atrkcije?

·
Iroquois of Europe
9,899 Posts
KM You're a really poor photographer, but I appreciate, You've been in Praga. ;) Where are pics from the Old Town, Krakowskie Przedmieście Street, Nowy Świat Street or Trzech Krzyży Square? :p

·
Banned
6 Posts
KM You're a really poor photographer, but I appreciate, You've been in Praga. ;) Where are pics from the Old Town, Krakowskie Przedmieście Street, Nowy Świat Street or Trzech Krzyży Square? :p
Hehe...buddy, i never claimed I was a good photographer;)
I was more satisfied with my photos of Budapest(you can find them also on this forum) but maybe that city is more photogenic than Warsaw?

And I didn't cover entire city of Warsaw...only spent two days there so I decided to leave something for some other time. I will definately be in Warsaw & Poland again, maybe as early as August this year:yes:

·
Registered
4,920 Posts
KM, slike su ti stvarno predobre, vrijede stvarno na tisuće riječi. A i opisi su super... Jedva čekam ostale dijelove, a posebno bi me veselio i jedan izvještaj iz Hrvatske (nešto si daavno bio govorio...)!

:cheers:

·
Banned
6 Posts
Govorio, govorio pa cak i obecavao...ali sta da se radi, kad nas je splet jako nesrecnih okolnosti na brdovitom Balkanu (citaj: Crna Gora i BiH) onemogucio da posetimo Zagreb kako je prvenstveno bilo planirano.

Iz Banjaluke smo se morali navrat-nanos vracati za Beograd (umesto da produzimo za Zagreb), gde sam ja prvi put u zivotu kupio avionsku kartu manje od sat pre samog poletanja aviona (uobicajno ja to radim barem tri nedelje unapred) i to biznis klazu od 500 evra za jednosatni let do Beca-skoro kao i sama povratna karta Toronto-Bec koja se kostala oko 800 kanadskih $.(~550 evra) To uopste nije bilo planirano:D

Nista, sledeci put:)

1 - 14 of 14 Posts