SkyscraperCity banner

?

1 - 7 of 7 Posts

·
Rah'ma'dul
13,501 Posts
Discussion Starter · #1 ·

·
Rah'ma'dul
13,501 Posts
Discussion Starter · #4 ·
nie trafione.Oświetlenie wyłączone na kościele ,zbyt duże nic w postaci ciemnej plamy w prawym dolnym rogu.Wiezowce zbyt mocno się przewracają w lewo
Akurat ja sobie chwalę wyłączone podświetlenie kościoła, bo świeci się ordynarnie na żółto i nie pasuje do zimnej/białej tonacji panującej dookoła.

·
Richelieu znad zapory
7,122 Posts
Cóż - kościół na Placu Grzybowskim prezentuje się tutaj bardzo fajnie. Jego iluminacja jest nieco krzykliwa - to racja, ale mogłoby to ciekawie wyglądać. Czemu to zdjęcie tak na leewo leci? :) Szkoda, szkoda, ale 7/10 jedynie

·
Registered
20,847 Posts
Kolorki sprawa gustu. Mi Twoje zdjęcie podoba się. :D

Podoba mi się czarniejące drzewo w prawym rogu. Podoba mi się zieleń jaką po lewej pokazałeś. Do tego "miasto" w tle, a ciemny kościół na pierwszym. Podświetlone drzewa przed nim podkręcają atmosferę "scooby doo" i byłoby super, gdyby nie to, że tak strasznie "leci". Krzywo jest, a trzy pierwsze centymetry od dołu, tę krzywiznę potęgują. Jak to tak dobremu oku umknęło nie wiem, ale wszystko przecież sprawa gustu.

Ode mnie dobre osiem. Myślę, że pomysł, miejsce, światło, kolory są ok, tylko kadr bym inaczej ustawił. :)

:cheers:

·
Registered
1,726 Posts
Nie lubie tytulow, ktore tak natarczywie mowia, co na zdjeciu powinno mnie zainteresowac.
Jesli zatem mam oceniac foto pokazujace plac miejski - to wypada ono slabiutko, bo w oglole go tutaj nie widac. Widac glownie mala architekture, bardziej typowa dla skwerow czy parkow.
Dla mnie najwazniejszy jest tutaj kosciol, ale mu brakuje ilminacji, przez co za bardzo wybija sie tlo [wiezowce], ktore w tym wypadku powinno byc schowane.
6/10

1 - 7 of 7 Posts