Skyscraper City Forum banner

...?

1 - 11 of 11 Posts

·
Registered
376 Posts
Discussion Starter · #6 ·
można zrobić ciekawe zdjęcie nocne (i kilka takich jest), ale zdjęcie nocy to coś zupełnie innego. na palcach jednej ręki można policzyć zdjęcia w obecnym konkursie, które jako tako nawiązują do tematu "Noc". ale to oczywiście kwestia uznaniowa.

·
Registered
376 Posts
Discussion Starter · #9 ·
Co do reszty to raczej przypadkowy strzał bez pomysłu i jakości, IMO oczywiście. Jak szczerze to szczerze :cheers:
przypadkowy strzał? bez pomysłu i jakości? hmmm. a mógłbyś napisać jak wyglądałby nieprzypadkowy strzał, z pomysłem i jakością? IYO, oczywiśćie.

·
Registered
630 Posts
^^Sneerr, z pełnym szacunkiem, jak mówi nasz kolega Henry, nie powinno się tłumaczyć ze swoich ocen, ale co mi tam.
Pomysłu tu nie było, bo wskaż mi chociaż jeden punkt, na którym się skupiłeś, coś Cię zainteresowało i dlatego skierowałeś obiektyw w tą, a nie inną stronę? To pierwsze primo.
Drugie primo to kompletna praktycznie ciemność. Ciemność widzę, ciemność (kto to powiedział???). Na pewno dałoby się to zdjęcie lepiej naświetlić, a tak wszechogarniająca czerń mnie odpycha. Powiesz, że wtedy światełka by były prześwietlone, ale ... tu już wiesz co z tym zrobić.
Po trzecie primo, jakbyś zjechał z kadrem bardziej do lewej strony i lekkim zoomem to IMO zdjęcie by dużo zyskało.
Pytałeś to odpowiedziałem. :cheers:

·
Registered
376 Posts
Discussion Starter · #11 ·
dzięki za odpowiedź, choć z tego co pamiętam, to HH dość jasno tłumaczy powody, którymi się kierował dając taką, a nie inną ocenę ;)
co do punktu, to nie na każdym zdjęciu musi on być, ale faktem jest, że kadrowanie bardziej w lewo byłoby ciekawsze. oryginał jest oczywiście jaśniejszy, niestety trochę z postprodukcją przesadziłem.
ale jeszcze raz dzięki za rzeczową wypowiedź.

1 - 11 of 11 Posts