SkyscraperCity banner
1 - 20 of 41 Posts

·
Travanjinjinji
Nord
1,841 Posts
Discussion Starter · #1 ·
I tako ja rekoh da otvorim temu.. Imao sam i pomoc u osmisljanju imena, Dzimiju hvala.

Moram jos da se zahvalim ovome covjeku, jer bez njega Podgorica bi bila rupa i bez njega ne bi bilo ni ove teme:

eto tako... a sada:

ta ta ra taaaaaaaaaaa!!!!!!

i nekad

moderno stajaliste

meni se bazar svidja, ali ova dva sklopa kraj mosta u parku sto su digli to mi bas i nije milo. bolje da je gradio milenium centar umjesto ovoga, a mogao je i onaj gintas da preskoci.

a kod gintasa ko zna.. mogao je bilo sta tamo da posadi... samo ne zgradu..
mozda neku dvoranu..

Ovo ne izgleda lose, ali svi u PG znaju da nijedna zgrada u Podgorici jos nije licila na zgradu sa projekta, tako da ce ovo samo ostati u sjecanju.

Stari grad/Old Town (near city center/downtown)

·
Banned
2,203 Posts

Apsolutna pobjeda

Možda dodam i ja nešto ovih dana, ima oko mene neimarskih poduhvata masu...

·
Travanjinjinji
Nord
1,841 Posts
Discussion Starter · #4 · (Edited)

novi ispad sa draca..

·
Travanjinjinji
Nord
1,841 Posts
Discussion Starter · #5 ·

ovo nije gradjevinski poduhvat ali je definitivno nasih ruku djelo i taman je za temu zone sumraka :D

·
Samo opušteno
4,699 Posts
Da, u sunce se može gledat' bez frke, a vidljivost po gradu baš smanjena, ne vide se okolne planine, a jedva se iz pojedinih djelova vidi Gorica i Dajbabska gora...

·
Registered
16,375 Posts
Svaka cast za temu ali mora pri ulasku da iskoci upozorenje za one sa slabim srcem i zivcima

·
Travanjinjinji
Nord
1,841 Posts
Discussion Starter · #13 ·
ovo je već bilo na temi CG kafana, ali mislim da je i ovdje odgovarajuca lokacija :)

·
is Loading! Please wait..
4,556 Posts
Zato si napisao da si Njujorker, pretpostavljam da zivis tamo? Onda ispod lokacija - Podgorica. Nijesi mi jasan

1 - 20 of 41 Posts