SkyscraperCity Forum banner
1 - 20 of 940 Posts

·
Registered
Joined
·
245 Posts
I'm from Romania obviously and I've been looking for some "not so good" in polish or about Poland threads on SSC. I didn't find anything to match my searching criteria! What I mean is Poland is way ahead Romania, I've been trying to give some credit to my country but comparing it to Poland, the latter seems out of reach, at least fot the time being! Maybe next time...:)
 

·
Registered
Joined
·
35,021 Posts
Discussion Starter · #19 · (Edited)
Nikt normalny nie bedzie czekal 20 minut az zdjecia sie otworza , zalaczaj je w mniejszej rozdzielczosci albo wogole ....
rozdzielczość nie ma nic do rzeczy, liczy się rozmiar i ilość zdjęć na stronie, jest wiele wątków w których masz ich kilkaset a u mnie ta liczba mało kiedy przekracza 80-90

Wszystko zostało dokładnie sprawdzone - 150 zdjęć o rozmiarach 800 ściąga mi się w 4 minuty a 80 zdjęć (niektóre 1024) ściągają się w 2 minuty:) Teraz odchodzę od takich rozmiarów ale nie z powodu szybkości tylko trudności w oglądaniu (co nie znaczy, że muszę rezygnować z pokazywania starych zdjęć w większych rozdzielczościach;))

Na tej stronie pojawiło się zdjęcie z Wro o dużych rozmiarach i dużej rozdzielczości, w takim przypadku może być problem ale to nie wina rozdzielczości tylko tego, że za mało zredukowałem rozmiar ;)
 
1 - 20 of 940 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top