Skyscraper City Forum banner
Status
Not open for further replies.
1 - 20 of 82 Posts

·
Requiem for a dream
4,025 Posts
:cheers:

·
Iroquois of Europe
9,898 Posts
^^
Nie lubię wątków propagandowych. Póki co, jeśli chodzi o budowę autostrad w Polsce, nie mamy się czym chwalić. Jest wątek zbiorczy dla EE, więc po co zakładać osobny, który będzie miał 0 komentarzy spoza Polski. :sleepy:

·
Banned
1,060 Posts
Discussion Starter · #9 ·
To ze ty nie lubisz nie znaczy ze możesz uprawiać prywate. Prosił bym Cie zebyś skasował to co dodałeś i odszedł stąd tam gdzie cie nie kłuje w oczy.

Na samym początku topiku masz mape która obrazuje rzeczywisty stan rzeczy i nie uprawia żadnej propagandy.

·
Iroquois of Europe
9,898 Posts
^^
Nie mam zamiaru nic kasować. Nie lubię się wstydzić za nadmiernie zaangażowanych w "promocję" polskich użytkowników, więc demonstruję odrobinę dystansu dla równowagi, ale wklejał nowych zdjęć nie będę. ;)

Pozdr.

·
Requiem for a dream
4,025 Posts
^^
Nie mam zamiaru nic kasować. Nie lubię się wstydzić za nadmiernie zaangażowanych w "promocję" polskich użytkowników, więc demonstruję odrobinę dystansu dla równowagi, ale wklejał nowych zdjęć nie będę. ;)

Pozdr.
nie po prostu masz nasrane w głowie bo zaśmiecasz wątek jak ci się tak nie podoba to załóż nowy i wklejaj swoje kretyńskie obrazki:eek:hno:

·
Registered
692 Posts
Przestancie sie tak lansowac na tym forum. Gdzie nie kliknac to watek o Polsce. A w 90% to posty samych Polakow w nich.

·
Dubaj mnie nie kręci
4,313 Posts
Przestancie sie tak lansowac na tym forum. Gdzie nie kliknac to watek o Polsce. A w 90% to posty samych Polakow w nich.
dokładnie, nie wiem z czego to wynika. z kompleksów? chęci dowartosciowania się? po cholere uszcześliwiać wszystkich na siłę 1000 wątków. to tylko zniechęca...

·
Warsaw patriot
5,105 Posts
Dajcie spokój DJRexxx ^^ - przeciez np Albanczycy zakładaja wątki o budowie zwykłych dróg krajowych- i są tym bardzo przejęci . Dlaczego my nie mamy takiego mieć? Nalezy promowac Polskę- nawet na siłę:) Poprzez wpisanie w google hasła "Polish Highways"- wyskoczy ten wątek. Prosze was bardzo nie kłócić mi sie tutaj przed zagranicznymi:bash:
Polacy w większości uwazają- ze mówienie o Polsce- inwestyjach,promowaniu Polski- wynika z zakopleksienia.-nie mamy sie zupełnie czegos wstydzić!
Mówienie o rozowoju państwa- ze propaganda- Polska ma teraz boom gosopdarczy ( nie wiadmo czy go wykorzystaja rządzący-inny temat...)
patriotyźmie ze gadanie giertycha itd.- Francuzi , Niemcy , Amerykanie nie wstydzą sie tego
Nie mozna miec takiego podejścia-
jestem za wątkiem :)

1 - 20 of 82 Posts
Status
Not open for further replies.