SkyscraperCity banner

53601 - 53620 of 56370 Posts

·
Moderator
Darkness is Spreading Rapidly
25,076 Posts
Discussion Starter · #53,601 ·

·
Registered
657 Posts
Chyba się tu nadaje:

Bałwanek wrogi PiS? Strażnicy usunęli transparent

Postępowanie o wykroczenie w sprawie bałwanka z antagonistycznym wobec partii rządzącej napisem prowadzi suwalska policja. Czynności wszczęto po interwencji Straży Miejskiej. Bałwanek, po jednej z zimowych nocy, stanął na Placu Marii Konopnickiej w centrum Suwałk. Nie wiadomo, kto go ulepił. Wiadomo natomiast, że był zaopatrzony w transparent z napisem godzącym w Prawo i Sprawiedliwość. Konstrukcję zauważyli Strażnicy Miejscy, którzy natychmiast usunęli napis. Bałwanek miał się rozpaść sam.

Jak wyjaśnił Radiu 5 Grzegorz Kosiński, Komendant Straży Miejskiej w Suwałkach, publiczny plac to nie miejsce na takie samowolne konstrukcje z transparentami, stąd reakcja strażników. Komendant nie chciał też precyzować, jak brzmiało hasło na transparencie. Podobno napis, chociaż dotyczył partii, był nieparlamentarny. Jak dodał Grzegorz Kosiński, to dawna sprawa i według komendanta nie ma już o czym mówić.

Co robić mają natomiast policjanci, bo po zgłoszeniu sprawy przez Straż Miejską mundurowi z komendy przy Pułaskiego wszczęli w tej sprawie stosowne postępowanie o wykroczenie, co potwierdził Radiu 5 oficer prasowy jednostki.

·
Moderator
25,076 Posts
Discussion Starter · #53,603 ·

·
Obywatel Świata
7,847 Posts
Czesi naród pragmatyczny - kostkę cukru wymyślili, kostkę cukru na pomniku przedstawili

Polacy naród xui wie jaki - jeden ufolog chciał doyebać drugiemu ufologowi, jak to w CHOG sprawy się jednak na tyle skomplikowały że przez 35 lat zwykły żart jaki sobie chciał zrobić ufolog stał się dla drugiego ufologa początkiem kariery i "jednym z najlepiej opisanych i udokumentowanych przypadków spotkania UFO". Aby upamiętnić ten burdel i jeszcze bardziej przekroczyć granice absurdu, wzniesiono kostkę cukru na cokole i powiedziano suwerenowi "Macie xuje! Udławcie się! I otpiedolta się od nas, naszego ŁUFO i od Nas!"

·
Moderator
25,076 Posts
Discussion Starter · #53,613 ·

·
Moderator
25,076 Posts
Discussion Starter · #53,614 ·

·
Registered
1,366 Posts
991615

·
Registered
122 Posts
Jak się okazuje, nie tylko na Kazurce władze Ursynowa postanowiły zabezpieczyć dobytek przed zjeżdżającym gówniakiem.
Kopa Cwila, trzy stacje metra dalej:
Jeden dzieciak na górce Szczęśliwickiej zgarnał headshota od ławki i już nie wstał, więc generalnie są trzy opcje: 1) Czaskowski w Wiadomościach za każdym razem jak dzieciak sobie głupi łeb rozwali 2) wypuszczenie lotnych patroli straży miejskiej broniącej stoków przed saneczkarzami - życzymy powodzenia. 3) Słoma. Dużo słomy.

·
Registered
303 Posts
Zdanie kompletnie nielogiczne. Sugeruje, że ktoś mający niezerowe pojęcie o 100LP by się zdziwił.
Ten kto kuma trochę patologię estetyczną/przestrzenną w Polsce (w skrócie ''100LP'') zauważy bezsensowność umieszczenia takiej barierki, natomiast Ten (większość populacji III RP) , kto nie interesuję się ''filozofią 100LP'' takiego paradoksu raczej nie zauważy. Ominie przeszkodę i idzie przed siebie. Jeszcze 4 miesiące temu sam nie zwracałem uwagi na takie "cukierki" czy inne pierdy do momentu, kiedy pewnego dnia wszedłem na prawdopodobnie najpopularniejszy wątek polskiej edycji SSC.

·
niemiły nieeuropejczyk
nieudacznik - symetrysta - ksenofob - ojkofob
251 Posts
oj ta, oj tam
kibel na półpiętrze
w latach '80 mieszkałem w takiej kamienicy (poniemieckiej) że też kibel był na półpiętrze.
Prywatna publiczna toaleta jak u Kiepskich?😏
Miałem krewnych, którzy do początku najntisów mieszkali w kamienicy w centrum Lublina. Było to mieszkaniem - jak przypuszczam - wydzielone z jakiegoś większego. Wchodziło się przez kuchnię po dwóch schodkach w górę od poziomu piętra. Za kuchnią po lewo był przedpokój. W prawo wchodziło się do pokoju, a przez ten do następnego. W lewo po schodkach szło się w dół na poziom półpiętra do łazienki z WC.
Najważniejsza na polskim pomniku jest sentencja, która eeee.... eee... e... e...

A ten badyl między pomnikiem a drogą to jakiś Dąb Papieski?
Ktoś w końcu podał poprawną nazwę najlepszej potrawy Polaków i we wszechświecie.
View attachment 988511
Żaden Turek by nie poznał, że nie jest u siebie.
Dwie fotki z krótkich ferii zimowych. Bardo, Dolny Śląsk, styczeń 2021:
Co Ty pieprzysz, przecież budynek świeżo po remoncie.
Bardo Śląskie czyli to nie jest zwykły remont tylko repolonizacja po krzyżacko-hitlerowskim zaborcy.
Jaki grafik? Przecież robiła to Marzena, młodsza referentka po technikum odzieżowym, na polecenie pani Krysi - kierowniczki USC. Tak się nauczyła na lekcji informatyki w technikum w '97 i tak robi po dzień dzisiejszy. Nawet wymiany komputera nie chce, bo na tym pentium 90 zna tego worda i ma porobione szablony na wszystkie okazje w wordzie.
A backup szablonów trzymie na dyskietce.
Skąd wiem, że zarazem nigdy tam nie byłem i na pewno to widziałem?
Ścinawa - kolejna repolonizacja.
Start portalu Albicla to nie 100 lecz 1000 lat planowania.
992435
😏
Sama nazwa od tysiąca lat polska - polściejsza niż tekst Bogurodzicy.

·
Registered
2,475 Posts
53601 - 53620 of 56370 Posts