SkyscraperCity banner

1 - 20 of 215 Posts

·
Registered
1,829 Posts
Discussion Starter #1 (Edited)
Zakładam nowy wątek, gdzie będę starał się wrzucać zdjęcia z różnych wypadów do polskich miast, miasteczek i wsi. Zazwyczaj będą to zdjęcia komórkowe i bardzo przypadkowe. Jak będzie tego więcej to zrobię spis treści.

Spis treści:
1. Wrocław, str. 1.
2. Przemyśl, str. 1.
3. Susiec, str. 1.
4. Bochnia, str. 2.
5. Gdańsk, str. 3.
6. Hel, str. 5.
7. Józefów, str. 7.
8. Dęblin, str 8.
9. Bychawa, str. 10.
10. Opole, str. 10.
11. Kraków, str. 11.

·
Registered
2,335 Posts
Widzę, że ostatnio cała brać forumowa urzęduje we Wrocławiu.

Przipadek? :)

·
Registered
1,829 Posts
Discussion Starter #4
Wrocław

^^Nie sądzę :)

Moja wizyta miała miejsce niemal rok temu i było ku temu kilka powodów. Po pierwsze odwiedziny u starego koleżki z czasów gimbazy, po drugie kolejny ziomek z liceum. Po trzecie wypróbowanie połączenia lotniczego LUZ-WAW-WRO. A wreszcie pojawił się pomysł meczu Śląska (nie doszedł do skutku, ale jak wiadomo przyjaźń Śląska i Motoru jest od dawna).

6.

7.

8.

9.

10.

·
Registered
1,829 Posts
Discussion Starter #9
Wrocław

21.

22.

23.

Wstyd się przyznać, ale to wszystkie zdjęcia z mojego abstynenckiego wyjazdu:) Ważniejsze były spotkania z dawno niewidzianymi osobami.

·
Registered
1,829 Posts
Discussion Starter #11
W sumie to nie byłem w tym mieście po raz pierwszy, więc nie nastawiałem się nawet na turystykę. A do dziś wspominam z kolegą, że był to jedyny wyjazd, na którym przez 3 dni nie wypiliśmy ani razu nic bez procentów hehe. Co więcej, potwierdziło się to, iż świat jest mały. W Lublinie nie spotkałem nigdy pewnej dziewczyny (z którą swego czasu się spotykałem), ale w samolocie powrotnym z Wrocka już tak :)

·
Registered
1,829 Posts
Discussion Starter #12
Przemyśl

Swego czasu w pracy (najgorszej w mojej karierze zawodowej - "janusz" zatrudnia na minimalnej) miałem delegację w Przemyślu (po której zresztą obiecałem sobie złożyć wypowiedzenie i 2 tyfonie później zrealizowałem). Korzystając z okazji, migiem ogarnąłem robotę, a czekając na kolegę, który był kierowcą, na szybko przejrzałem atrakcje w okolicy, czyli stok narciarski oraz fragment twierdzy.

24.

25.

26.

27.

28.

·
Registered
1,829 Posts
Discussion Starter #17
Susiec

Niedawno odwiedzona gmina Susiec i Szlak Szumów nad Tanwią. Dodajmy, że to szlak niebieski, który jest pętlą, ma ok. 18km i w sumie na pełnej prędkości można go przejść w jakieś 3h.

49.

50.

51.

52.

53.

·
Registered
1,829 Posts
Discussion Starter #18
Susiec

54.

55.

56.

57.

58. W tym miejscu miał być obelisk upamiętniający przekroczenie granicy przez Piłsudskiego, ale go nie ma, bo właściciel działki nie zgodził się na wejście na posesję :) A ja go szukałem, bo przecież po co przeczytać informację hehe.

·
Registered
6,859 Posts
@Erkaesowiec
Trochę śmieszna sprawa, twierdza Przemyśl bardzo fajna, ale najbardziej zazdroszczę im śniegu.

1 - 20 of 215 Posts