SkyscraperCity banner

221 - 240 of 259 Posts

·
Registered
5,928 Posts
[Polska]Cudze chwalicie, swego nie znacie - mówię sprawdzę, czemu nie... Może mnie zaskoczy, może czegoś nie znałem i faktycznie kable na kobyłkach w Bełchatowie. Nie znałem. Masz like ode mnie:unsure::)

·
Registered
66,137 Posts
^^
Ciągle siakoś omija polskie do chwalenia - czyli Poznań!

·
Registered
1,907 Posts
Discussion Starter #225
^^
Ciągle siakoś omija polskie do chwalenia - czyli Poznań!
W tym roku koronawirus nieco pokrzyżował plany, a zresztą loty LOT-u nie pasowały mi do Poznania. Jedyna sensowna krajówka z lubelskiego lotniska to Szczecin. Byłem w Poznaniu w podstawówce i szczerze mówiąc nie pamiętam nic z tego miasta, więc z chęcią bym je ponownie odwiedził.

Jak pochwali Poznań, tak jak Bełchatów, to Ci wyjdzie bokiem :)
Lubię takie klimaty. Jak mam do wyboru zobaczyć kopalnię odkrywką oraz plażę to wybiorę to pierwsze :) Nie bez powodu odwiedziłem Czarnobyl swego czasu.

·
Registered
1,907 Posts
Discussion Starter #226
Wilczy Szaniec

Z racji zamkniętych hoteli była to typowa jednodniówka w zeszłym tygodniu. Zawsze chciałem zobaczyć to miejsce, a skoro mam wolne to skorzystałem. Nikt chyba nie wie, że część placówek tego typu nadal funkcjonuje. Spędziłem w tym miejscu dobre półtorej godziny i byłem jedynym zwiedzającym... Jak przyjechałem to mój samochód był jedyny, jak odjeżdżałem moje auto nadal stało samotnie. Nie minąłem żadnego turysty.

871.

872.

873.

874.

875.

221 - 240 of 259 Posts